Magazin

Kenan İmirzalıoğlu’na kötü haber

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu bu kez ne film ne de dizi haberiyle gündemde. Başarılı oyuncu, şu sıralar kendisine ait olduğu söylenen binanın yıkılmasıyla gündemde.

İstanbul Beyoğlu Şehit Muhtar Mahallesi Taksim Yağhanesi sokakta bulunan 5 katlı tarihi metruk binanın dün saat 11.00 sıralarında çöktüğü haber veriliyor.

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun satın aldığı binanın tadilatının İmirzalıoğlu’nun yakın akrabası olan amcasının oğlu Burak İmirzalıoğlu tarafından yapıldığı konuşuluyor. Çöken binadan çökmesinin hemen öncesinde gürültü bir sesin çıktığı bildiriliyor.

KAMYONETİN SÜRÜCÜSÜ SON ANDA KURTULDU

Çökme durumunu gören çevredeki esnafın binanın yakınında bulunanları uyararak uzaklaştırmaları muhtemel bir faciayı önledi. Çökme sırasında binanın yanından geçen kamyonetin sürücüsünün enkazı altında kalmaktan son anda kurtulduğu molozların ve demirlerin kamyonetin üzerine düştüğü haber veriliyor.

Yapılan ihbar ile olay yerine gelen polis, sokağı tamamen kapattı ve güvenlik çemberi oluşturdu. Bu sırada itfaiye ekipleri de enkazda çalışma yaptı.

Öte yandan arama kurtarma ekipleri de eğitimli köpeklerle arama yaptı. Binanın enkazı altında kalan olmaması teselli oldu. Yıkılan binanın boş olduğu öğrenildi.

BEYOĞLU’NDA 3 BİNA ÇÖKTÜ

Çöken binanın etrafının aylar öncesinden demir levhalarla kapatıldığı birkaç gün önce de binanın temelinde kazı ve yıkım yapıldığı konuşuluyor. İddialara göre Kenan  İmirzalıoğlu, birkaç ay önce apart otel yapmak için çöken binanın yanındaki birkaç binayı daha satın aldı.

Söz konusu binaların belediye tarafından projeleri onaylandığı bildiriliyor. Hatırlanacağı gibi Kenan İmirzalıoğlu’nun binasıyla birlikte son 1 yılda Beyoğlu’nda 3 metruk bina çökmüştü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu