ManşetSinema

Kenan İmirzalıoğlu’nun Hollywood hayali gerçekleşecek mi?

Magazin gündemine damga vuran Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, beraberliği güncelliğini koruyor. Şu sıralar ünlü çiftin 2016’nın ilk haftalarında ABD’ye gideceği konuşuluyor.

İkilinin ABD’ye tatil için değil iş için gittikleri ortaya çıktı. Kenan İmirzalıoğlu kariyerinde bir Hollywood filminde oynamanı hayalini kurarken başarılı oyuncunun yapımcı Kerem Çatay aracılığıyla bu hayaline ulaşmak üzere olduğu haber veriliyor.

Geçtiğimiz ay Emmy ödül töreni için ABD’ye giden ünlü yapımcı Kerem Çatay, kulislerden yansıyan haberle göre burada dünyaca ünlü iki yapımcıyla görüştü. Dedikodulara göre görüşmenin ana gündem maddesi Kenan İmirzalıoğlu’du. Yakışıklı oyuncuyu çok beğenen ABD’li yapımcıların İmirzalıoğlu ile yüz yüzü görüşme yapmak istediği gelen haberler arasında.

HOLLYWOOD HAYALİ GERÇEK OLACAK MI?

Sevgilisi Sinem Kobal’ı da alıp öncelikle New York’a gidecek olan ünlü oyuncu, görüşmeler olumlu geçerse Hollywood’a adım atacak. Bu arada Kenan İmirzalıoğlu’nun kendisine gelen hiçbir dizi ve film teklifini de şimdilik bu sebepten ötürü kabul etmediği konuşuluyor.

İLİŞKİ DOLUDİZGİN

Sinem Kobal, bir röportajında ABD’yi çok sevdiğini ve her gittiğinde farklı bir şeyler öğrendiğini söylemişti.
Yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun önümüzdeki sene içerisinde nikah masasına oturacaklarına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal birbirlerini aileleriyle de tanıştırarak ilişkinin ciddiyetini gözler önüne sermişlerdi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu