Televizyon

KENAN IŞIK’IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Devlet Tiyatroları Yönetmeni, İ.B.B. Şehir Tiyatroları Eski Genel Sanat Yönetmeni ünlü oyuncu ve sunucu Kenan Işık, beyin kanaması rahatsızlığıyla hastaneye kaldırıldı.

Tiyatro oyuncusu Çiçek Dilligil, Kenan Işık’la ilgili  “Ameliyat bitti yoğun bakıma alındı,Durumu stabil,ilk 48 saat çok önemli” şeklinde açıklama yaptı.

Ünlü yapımcı Fatih Aksoy ise hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Aksoy, Işık için “Ameliyat başarılı geçti, prosedür gereği uyutulacak.” şeklinde konuştu.

Spor salonunda “kendimi iyi hissetmiyorum” dedikten sonra fenalaşarak yere düşen Işık’ın bu sırada kafasını çarptığı haber veriliyor. Beyin kanaması geçirdiği iddia edilen Işık, hemen Amerikan Hastanesi’nde ameliyata alındı.

Kenan Işık’ın  tiyatrocu eşi Beril Işık, ameliyathane önünde gözyaşlarına hakim olamadı.

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nden Kenan Işık’ın sağlık durumu hakkında:

“Bilinci kapalı olarak ambulans ile 14:29’da hastanemiz Acil Servisine getirilmiştir. Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak, acil koşullarda ameliyata alınmıştır. Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın  izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir”  açıklaması yapıldı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu