Yerli Dizi

Kerem Alışık’ın Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılma nedeni yaşanan kavga mı?

ATV’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Fekeli karakteriyle hayranlarının gönlünü kazanan ünlü oyuncu Kerem Alışık, diziden ayrıldı. Bu kararın sebebi ise ortaya çıktı.

Dün akşam, lüks aracıyla boğaz havası alırken kameralara yakalanan Kerem Alışık’a, “Murat Ünalmış ile Kavga ettiğiniz için mi diziden ayrıldınız?” sorusu yöneltildi. Alışık, muhabirlerin bu sorusunu duymamazlıktan gelirken iddiayı yalanlamaması ise dikkat çekti.

Ünlü oyuncunun Murat Ünalmış ile yaşadığı gerilim yüzünden diziye veda ettiği konuşuluyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNDE NE OLMUŞTU?

3 sezondur Adana’da çekilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 24 Nisan’da Karaahmetli köyünde yapılan çekimleri sırasında gergin anlar yaşanmıştı. Dizinin Fekeli’si Kerem Alışık ile Demir Yaman’ı Murat Ünalmış arasında tartışma çıkmıştı.

Sete ara verilen tartışmada avukatına talimat veren Ünalmış, kendisine “Hıyar oğlu hıyar” diyen rol arkadaşı Alışık’tan şikayetçi olmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu