MagazinSinema

Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya “Günaydın Sevgilim” filmi için stüdyoya girdi

Birlikte rol aldıkları reklam filminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya’nın başrolleri paylaşacakları “Günaydın Sevgilim” filmi için çiftten yakışıklı oyuncu müzik adamı İskender Paydaş’la birlikte stüdyoya girdi.

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Hakan Ketche’nin yapacağı filmde ünlü ikili Mert ve Dilara adlı iki sevgiliyi canlandıracak.

Rolü gereği özel gitar dersleri de alan genç yetenek, şarkılarda sesini doğru kullanabilmek için ayrıca uzman eşliğinde çalışmalar yaptığı öğrenildi.

Dilara adında bir dansçıyı canlandıracak olan Serenay Sarıkaya da bu konuda dersler alıyor.

Güneşi Beklerken dizisi ile tanınan, son olarak Şeref Meselesi dizisi ile hayranlarının karşısına çıkan Kerem Bürsin, “Günaydın Sevgilim” adlı sinema filminde bir rock yıldızını canlandıracak. Filmde Mert ve Dilara adlı iki sevgilinin hikayesi anlatılacak.

Yakışıklı oyuncu canlandıracağı karakter için hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Formda kalmak için spor salonundan çıkmayan Bürsin, boks yaparken çekilen fotoğraflarını geçtiğimiz günlerde hayranlarıyla paylaştı.

Kerem Bürsin Boks Yapıyor

Kerem Bürsin’in boks yaparken çekilen fotoğraflarında yüzündeki maske dikkat çekti. Sporcuların kullandığı ve kondisyon maskesi adı verilen maske sayesinde daha fazla enerji yakılıyor.

Serenay Sarıkaya ise film için dans derleri alan oyuncu Britney Spears ve Jennifer Lopez gibi ünlü isimlerin koreografilerini yapan Kevin Mahers’le birlikte çalışıyor.

Bir ara çekimlerine ara verilen filmin yeniden çalışmaları hız kazanırken ne zaman vizyona gireceği ise merak konusu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu