MagazinSinema

Kerem Bürsin’in Aşk Tesadüfleri Sever2’de oynayacağı haberine yalanlama

Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini yaptığı Aşk Tesadüfleri Sever adlı sinema filmi, 2. versiyonunun çekilmesiyle gündemde. Filmin 2. serisinde oynayacak başrol oyuncularıyla ilgili medyada çıkan haberlere filmin yönetmeni Ömer Faruk Sorak’tan itiraz geldi.

Başrollerini Belçim Bilgin Erdoğan ile Mehmet Günsür’ün paylaştığı 2010 yapımı “Aşk Tesadüfleri Sever” filminin ikinci serisi şu günlerde gündemde.

Bazı haber sitelerinde Aşk Tesadüfleri Sever2’nin başrollerinde oynayacak isimler olarak Farah Zeynep Abdullah ile Kerem Bursin adı geçti.  Çıkan haberlerde özellikle Kerem Bürsin’in hayranlarının yakışıklı oyuncuya başrol için teklif götürülmesi yönünde filmin yönetmeni Ömer Faruk Sorak’ı mesaj bombardımanı yaptığını yazdı.

Ömer Faruk Sorak, bugün kişisel sosyal medya hesaplarından yeni filmin başrol oyuncularıyla ilgili haber sitelerinde  yazılan oyuncularla ilgili açıklama yapmak durumunda kaldı.

ÖMER FARUK SORAK’TAN YALANLAMA

Ömer Faruk Sorak adı geçen oyuncular ve Aşk Tesadüfleri Sever2 için şu açıklamayı yaptı:

“Basında ve sosyal medyada yeralan, AşkTesadüfleriSever 2 Filminin muhtemel oyuncu kadrosu ile ilgili haberlerin bizimle ilgisi yoktur”

“Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi için senaryo yazım aşamasındayız…”

“Senaryomuz bitmeden oyuncu kadrosu ile ilgili bir açıklama yapmamız, her şeyden önce etik kurallara son derece ters bir durumdur”

“Filmimize ve oyuncu kadrosuna gösterdiğiniz ilgiyi önemsiyor, hassasiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ediyoruz…”

Bu açıklamayla filmin yönetmeni Ömer Faruk Sorak, medyada ve sosyal medyada çıkan Aşk Tesadüfleri Sever2 filminin başrol oyuncularıyla ilgili haberleri nazik bir dille yalanlamış oldu.

 

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı