Magazin

Kerem Bürsin’in en fazla oynamak istediği rolü duyunca şaşıracaksınız!

ATV’de yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin ATV’nin resmi sitesi üzerinden hayranlarının sorularını cevapladı. “KeremBürsineSor” etiketiyle yapılan paylaşımlar en çok konuşulanlar listesinde bir numaraya yükseldi. Kerem Bürsin, röportajda kendisiyle ilgili merak edilen sorulara cevap verdi.

KEREM BÜRSİN KOMEDİ FİLMİNDE OYNAMAK İSTİYOR

Ünlü oyuncu Bürsin, “Oyuncu olmasaydınız hangi mesleği yapardınız” şeklindeki soruya “ya marangoz ya da öğretmen olurdum” diye cevap verdi. “Komedi filminde oynamayı düşünüyor musun? şeklindeki soruya ise Bürsin, “evet düşünüyorum” diye cevap verdi.

“PSİKOPAT ROLÜ OYNAMAK İSTİYORUM”

Ünlü oyuncu, “dizide en çok güldüğün karakter var mı sorusunu ise “Evet, var Hayri karakteri” diye cevapladı. Pırasa ve bamya sevmediğini açıklayan ünlü oyuncu, saygısızlıktan nefret ediyor.

Kerem Bürsin’e özellikle oynamak istediği rol soruldu? Bu soru üzerine Kerem Bürsin, psikolojisini zorlayacak bir psikopat rolü oynamak istediğini söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=l_8eJwzRjbU&feature=em-uploademail

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu