Teknoloji

Kerem, Cansu’yu kazanabilecek mi? Yüksek Sosyete 3. bölüm

Star ekranlarının sevilen yeni dizisi Yüksek Sosyete 3. bölümü ile Perşembe akşamı izleyicilerin karşısına çıkacak. Kimliğini bulma çabasındaki iki insanın yeni hayat arayışlarında yollarının kesişmesini ve bir aşkın içine düşmelerini konu alan Yüksek Sosyete’de kahramanlarımız Cansu ve Kerem cephesinde neler yaşanacak, Kerem Cansu’yu kazanabilecek mi?

Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün başrolünü paylaştığı, oyuncu kadrosunda Meriç Aral, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Hakkı Ergök, Aliye Uzunatağan, Taner Parlas, Hülya Gülşen Irmak, Ceyda Tepeliler, Gülşah Çomaoğlu, Özgün Çoban,Yasin Çam, Aybike Turan’ın yer aldığı dizi yeni bölümüyle yarın ekrana geliyor. Senaryosunu ‘Yazı Odası’nın yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı dizinin yapımcılığını Bi Yapım üsteniyor.

Yüksek Sosyete 3. Bölüm’de neler yaşanacak?

Bir müşteriyle yaptığı tartışma sonucu kovulan Cansu, Oliva’ya veda eder. Ama suya düşen yeni hayat planından vazgeçmeye niyeti yoktur. Kerem hem Oliva’yı korumak hem de Cansu’yu kazanmak için harekete geçer. Cansu ve Kerem’i sürpriz bir isim bir araya getirir. Süreyya’nın çalıştığı vakfa bebeğiyle sürpriz bir ziyaret yapan Işıl; böylece Süreyya’yla arasında bir savaş başlatmış olur. Ele avuca sığmaz çapkınımız Mert ise Ece’ye kendini affettirmek için birbirinden eğlenceli yollara başvurur.

Yüksek Sosyete her Perşembe günü Star’da ekrana gelmeye devam ediyor.
Yayın Günü: 30 Haziran Perşembe
Yayın Saati: 20.00 / Yeni bölüm- 3.blm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu