Yerli Dizi

Keremcem kendinden 15 yaş küçük sevgilisi ile ortaya çıktı

Ünlü şarkıcı Keremcem kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi ile ilk kez görüntülendi. Seda Güven’den ayrıldıktan sonra gönül ilişkilerinden uzun süre uzak kalan Keremcem yeni sevgilisi ile ilk kez ortaya çıktı. Keremcem’in yeni aşkının isminin İlay Erkök olduğu öğrenildi.

Ünlü şarkıcı mutluluktan uçuyor

39 yaşındaki ünlü şarkıcı ve dizi oyuncusu Keremcem yeni sevgilisi ile objektiflere poz verirken mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Keremcem’in ilk evliliği Seda Güven ile olmuştu. Annesinin yüzüğüyle, 120 kişinin huzurunda Güven’e evlilik teklifi eden Keremcem’in bu evliliği 9 ay gibi kısa bir zaman sürmüştü. Ayırlık haberlerini çift, “Üzülerek belirtiyoruz ki ilişkimizde yol ayrımına girdik ve birlikte aldığımız ayrılık kararıyla evliliğimizi bugün sonlandırdık. Bundan sonraki hayatımızda dostluğumuz devam edecektir. Bu hassas dönemde özel hayatımızın mahremiyetine göstereceğiniz saygı ve anlayış için teşekkür ederiz.”şeklinde bir basın açıklamasıyla kamuoyuna duyurmuşlardı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu