Yerli Dizi

Keremcem’le boşanan Seda Güven Fox TV dizisinin kadrosunda

Keremcem’le 2015 yılının Ağustos ayında boşanan Seda Güven, uzun süren ekran sessizliğini yeni başlayacak dizi projesi için bozdu. Seda Güven, Fox TV’nin  merakla beklenen yeni dizi projesi “Adı: Zehra”nın kadrosuna dahil oldu. Tutucu bir Türk ailesinin kızı olan Zehra’nın hayatını konu alan “Adı: Zehra” dizisinde Seda Güven, “Ceren” rolünü oynayacak.

SEDA GÜVEN ADI: ZEHRA DİZİSİNDE

Yapımcılığını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, dizinin yönetmenliğini Taner Akvardar üstlenirken  senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınıyor. Dizide, güzel oyuncu Seda Güven’in yanı sıra başarısından sıkça adından söz ettiren Emre Kıvılcım da rol alacak. Emre Kıvılcım ise “Genco” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

blank

KEREMCEM’LE EVLİLİKLERİ KISA SÜRDÜ

Oyuncu Seda Güven, ünlü şarkıcı Keremcem ile uzun süren birlikteliğini nikah masasına oturarak sonlandırmıştı. 2014 yılının Kasım ayında Paris’te nikahı kıyılan çiftin evlilikleri uzun sürmedi. Keremcem ve Seda Güven boşandılar. 2015’in Ağustos ayında sürpriz bir biçimde boşanmışlardı.

ÇEKİMLERİ ALMANYA VE ABD’DE BAŞLADI

Çekimleri hem Almanya, hem Amerika’da başlayan ve başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan ve İnanç Konukçu’nun paylaştığı yeni dizinin yayın tarihi henüz belli değil.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu