Magazin

Kerimcan Durmaz’ın o sözleri için suç duyurusunda bulunuldu

Tavırları ve söylemleriyle geniş kitlelerin tepkilerini üzerine çeken Kerimcan Durmaz yine rahat durmuyor. Durmaz, bu kez de koronavirüs salgınında sokağa çıkanlar için “Çıkın dışarıya geberin biz gençler olarak devam edelim” şeklindeki sözleriyle büyük tepki çekti.

Geçtiğimiz günlerde tulum, eldiven ve maskeyle dışarı çıkan Kerimcan Durmaz, uyarılara ve yasaklara rağmen dışarı çıkanlar ile ilgili “Bu insanlar neden sokakta? Bırak 65’i binlerce insan sokakta yürüyor, bunlar çalışmıyorlar. Biri bunlara çare bulsun artık. Lütfen arkadaşlar artık evinize gider misiniz? Çok sinirim bozuldu. Biz iflah olmayız. Artık eve gidin de demiyorum, çıkın dışarı, geberin. Bazılarınız gebersin, biz gençler olarak devam edelim, bunu mu istiyorsunuz” dedi.

Kerimcan Durmaz hakkında Twitter’dan “Bu sefer cezaevi yolu gözüktü sana… Mahkeme den aldığın ceza seni ıslah etmemiş belli ki… Allah seni bildiği gibi yapsın” ifadelerini kullanan Avukat Serdar Öktem suç duyurusunda bulundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu