Televizyon

Kerimcan Durmaz’ın topuklu ayakkabıdan içki içmesine Tahir Sarıkakaya tepkisi

Son yıllarda özellikle sosyal medyada dikkat çeken bir isim haline gelen Kerimcan Durmaz, 24’üncü yaş gününde Gülşah Saraçoğlu’nun ayakkabısından içki içmesi Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya’nın tepkisine neden oldu. Sarıkaya, Kerimcan Durmaz’ın sosyal medya hesabından paylaştığı  o görüntülere sert tepki gösterdi.

TOPUKLU AYAKKABISINDAN İÇKİ İÇMESİ OLAY OLDU

Partiye damga vuran bir başka olayda Kerimcan Durmaz’ın ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’nun topuklu ayakkabısına döktüğü içkiyi içmesi oldu.

‘AYAĞININ SUYUNU BİLE İÇERİM’

Ayakkabıdan içki içmesi yetmezmiş gibi Durmaz, Saraçoğlu’na ‘Senin ayağının yıkayıp suyunu içerim’ dedi. Durmaz o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Bu görüntüler Beyaz TV ekranlarında Uyan Türkiyem programını sunan Tahir Sarıkaya’yı çıldırttı.

‘Allah kimseyi sonradan görme yapmasın’ diyerek tepki gösteren Sarıkaya, ‘Kesinlikle Kerimcan’ın homofobik olmasında değilim. Bu kerimcan denen vatandaşın saçma sapan görüntüleri var. Sonradan görmelerin ucuz zenginliklerin gösterdikleri bir parti. Umarım memlekette bu ucuz hayatlara özenen yoktur’ ifadelerini kullandı.

Sarıkaya sözlerine şöyle devam etti:

SARIKAYA: ‘TÜRKİYE BU DEĞİL’

‘Bu parti yüksek gelirli düşük IQ’lu insanların toplandığı bir partidir. Türkiye’nin en sevimsiz insanları orada toplanmış. Yetmezmiş gibi Gülşah Saraçoğlu denen kadını ‘senin ayağını yıkayıp suyunu içerim’ diyor. Bu kadar da olmaz. Türkiye’deki Türk kadınlar ‘ben Kerimcanın konserine gideceğim’ diyen kadınlar ‘Allah kimseyi sonradan görme yapmasın’ diyerek tepki gösteren Sarıkaya, ‘Kesinlikle Kerimcan’ın homofobik olmasında değilim. Bu kerimcan denen vatandaşın saçma sapan görüntüleri var. Sonradan görmelerin ucuz zenginliklerin gösterdikleri bir parti. Umarım memlekette bu ucuz hayatlara özenen yoktur’ ifadelerini kullandı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı