ManşetYerli Dizi

Kertenkele dizisine hangi oyuncu dahil oldu?

ATV’de, yayınlanan “Kertenkele” dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Başrollerini Timur Acar ve Sera Tokdemir’in paylaştıkları  Kertenkele’nin oyuncu kadrosuna, 38. bölümden itibaren dahil olan Taylan Güner,  dizide “Şenol” karakterini canlandıracak.

taylan_guner

Edebiyat hocasını canlandıracak olan Taylan Güner,  “Hayal ettiğim bir projede yer aldım,” dediği Kertenkele dizisi ile ilgili düşüncelerini şu sözleriyle anlattı: “Şimdiye kadar oynadığım dizilerde ciddi ve duygusal karakterleri canlandırdım, fakat şu an canlandıracağım edebiyat öğretmeni karakteriyle seyirciyi eğlendirip, güldüreceğim. İlk defa komedi dizisinde yer alıyorum. Herkes tarafından sevilen, böyle güzel bir projenin içinde olmayı diziyi ilk seyrettiğim günden beri hayal ediyordum. Hayal ettiğim şeyin gerçekleşmesinden dolayı çok mutluyum. Kertenkele dizisini televizyonda seyrettiğim zaman, ekran karşısında dizide varmış gibi, senaryo içerisine kendimi dahil edip, televizyon karşısında oynuyordum. Şimdi ise hayalim gerçek oldu.” diye konuştu.

Yönetmenliğini  Cem Tabak’ın yaptığı dizinin yapımcılığını Yalçın Şen üstleniyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryo ekibinde ise  Hakan Kandal, Ayça Mutlugil ve Kemal Çelik var. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı