Yerli Dizi

Kertenkele dizisine taze kan, yeni başrol, yeni kahraman kim?

Kertenkele dizisine senaryo gereği yeni katılan bir isim var ki; tüm Türkiye onu merak etmeye başladı. Daha önce Kocamın Ailesi, Hanım Köylü dizilerinde ve Çılgın Dershane filminde rol alan, reklam yıldızı ve oyuncu Ahmet Kayakesen artık Kertenkele dizisinin başrolünde…

Türkiye’nin yeni kahramanı karakteri ile Kertenkele dizisine katılan oyuncu “ADALETİN TEMSİLCİSİ MİLLİ KAHRAMAN AY YILDIZ’LI ADAM…” olarak ekranlarda boy göstermeye hazırlanıyor. Peki, kimdir bu ay yıldızlı adam? Ahmet Kayakesen biyografisi M.bey’de…

Yayınlandığı ilk günden bu yana tüm Türkiye’de büyük beğeniyle seyredilen, Kertenkele “Yeniden Doğuş” dizisi, şimdi de Türkiye’de herkesin çok seveceği AY YILDIZ’lı milli kahraman karakteri ile yeni bir kahramanı izleyicilere sunuyor. Adaletin temsilcisi ve savaşçısı olarak karşımıza çıkacak olan AY YILDIZ’lı adam, kötülüğün kol gezdiği sokaklarda iyiliğin ve barışın sağlayıcısı olarak kol gezecek. Acımasızca zalimlik yapan, gaddar ve para hırsı içinde olup gözleri kararmış olanların karşısında durup, zayıf ve güçsüzün ezilmesine engel olacak.

Gündüz komiser, gece kahraman

Başkalarının hayatını kurtarmak pahasına, kendi hayatını hiçe sayarak, tehlikelere gözünü kırpmadan giren, iyilerin dostu olan AY YILDIZ’ lı adam suçluların kol gezdiği sokaklarda hak ve hukuksuzca davrananlara adaleti sağlamak için gündüzleri kanunlara saygılı bir komiser, geceleri ise AY YILDIZ’ lı savaşçı bir kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Ahmet Kayakesen’in Murat Komiser ve AY YILDIZ’ lı adam olarak iki farklı rolle baş rolünü üstlendiği Kertenkele “Yeniden Doğuş” adlı dizide adaletin savaşçısı olan kahramanımız zorda kalanların savunucusu, çaresizlerin yardımcısı oluyor.

Gişe rekorları kıran aksiyon filmlerini aratmayacak sahnelerle Kertenkele “Yeniden Doğuş” dizisi, Milli Kahraman Ay Yıldız adamla yeniden doğuyor. Hollywood sahnelerini aratmayacak temposu yüksek, aksiyon dolu tehlikeli sahnelerin çekimleri, adeta Hollywood sinemasını kıskandıracak nitelikte. Ay Yıldız’lı kahramanın yer aldığı heyecan dolu sahneler, Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 72. Bölümüyle izleyiciye soluksuz saatler yaşatacak.

İddia büyük: Destan yazacak! 

Her Türk gibi, Ay ve Yıldız’dan gücünü alan kahramanın kıyafetindeki simgeler ise, Dünya’da birçok kahramanlıklara imza atan kırmızı üzerine beyazlarla işlenen şan ve şeref dolu Türk bayrağımızdaki Ay ve Yıldız’dan geliyor. Kahramanımız Türk bayrağından aldığı güçle, destan yazmaya geliyor.

ahmet-kayakesen2

Ahmet Kayakesen kimdir?

5 Ocak 1984 yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu, İzmirli. Çılgın Dershane 3 filmindeki Ercü karakteri ile dikkat çeken Ahmet Kayakesen birçok reklam filminde de oynadı. Onu en çok Kocamın Ailesi ve Hanım Köylü dizileri ile tanıdık. Şu sıralar ise Kertenkele dizisinin 3. Sezonuna hızlı bir giriş yaparak adını duyurdu. Kertenkele dizisinin başrolünde oynayacak olan oyuncu, Türkiyenin yeni kahramanı Ay yıldızlı adam karakterini canlandıracak.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu