Yerli Dizi

Kertenkele Yeniden Doğuş dizisine Almanya’lı oyuncu

Bu sezon yoluna Kertenkele “Yeniden Doğuş” adıyla devam eden ATV’nin sevilen dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Bu sezon yoluna daha farklı bir kimlik ve oyuncu kadrosuyla devam eden Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinin oyuncu kadrosu önemli oranda değişti. Hatta bu değişimden başrol oyuncuları da nasibini almıştı. İlgiyle izlenen dizinin oyuncu kadrosuna en son Yazmeen Baker da dahil oldu.

ALMANYA’DA YETİŞTİ

yazmeen-asena

Baker’in Almanya’da doğduğu ve burada dizi ve sinema filmlerinde rol aldığı haber veriliyor.yazmeen-baker-2 Baker, Türk izleyicisinin aşina olduğu bir oyuncu değil. En son gelen kulis haberlerine göre Yazmeen Baker, Dünya’da izlenme rekorları kıran Game Of Thrones ve Vikings adlı dizilerin castında yer almak üzere görüşmeler yapıyordu.

Yazmeen Baker’in bu görüşmelerden sonra  Türkiye’ye gelerek Kertenkele dizisiyle anlaşma yaptığı bildiriliyor.

ZEHRA’NIN YERİNİ DOLDURABİLECEK Mİ?

Yazmeen Baker’in dizide “Zehra”nın yerine geldiği konuşuluyor. Yeni oyuncunun Zehra’nın yerini doldurup dolduramayacağı merak ediliyor.

Ayrıca Yazmeen Baker’in Almanya’da son olarak oynadığı The Wall (Duvar) isimli kısa film Oscar adayları listesinde bulunuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu