Magazin

Kesin ayrıldılar!… Alişan Eda Erol ile ayrıldıklarını nasıl doğruladı?

Alişan ile Eda Erol’un ayrılık haberleri kesinleşti. Dünden beri kamuoyunda “Acaba gerçekten ayrıldılar mı?” tartışması yapılırken ikilinin birbirini sosyal medya hesabından takibi bıraktığı görüldü. 1,5 ay sonra nikah masasına oturması beklenen ünlü çift eski sevgili yüzünden mi yollarını ayırdı? Alişan ile Eda Erol ayrılığının perde arkasında neler var?

Kasım ayında dünyaevine girmeleri beklenen Alişan ile ünlü sunucu Esra Erol’un kızkardeşi Eda Erol ayrıldı. Önce Eda Erol’un Instagram hesabından yapılan “Nişanlımla yollarımızı ayırdık” mesajı ardından ikili cephesinden ve yakınlarından herhangi bir açıklamanın gelmemesi son olarak da ikilinin birbirini takibi bırakması ayrılık iddialarını güçlendirdi.

blank

Eda Erol’un Instagram’dan dün yaptığı ayrılık açıklamasının ardından Eda Erol’un kız kardeşi Bihter ve Esra Erol’un programının resmi Instagram sayfası Eda Erol’un hesabının hack’lendiğini duyurmuştu. Ancak görünen o ki; ailenin barıştırma çabaları sonuç vermeyince Bihter bu açıklamayı silmek zorunda kaldı.

blank

Sebep eski sevgili mi? 

Uçankuş’un dün yaptığı haberde, Eda Erol’un paylaşımının ardında hackerler olmadığını gerçeğin çok daha başka olduğu iddia edilmişti. Alişan ile Eda Erol’un ayrılık nedeninin Erol’un, eski sevgilisi Oğan Şenyolcu olduğunun söylendiği programın iddiasına göre; ayrılığın arkasında yatan sebep şu: Eda Erol, Alişan’dan önce Esra Erol’un izdivaç programının yapım koordinatörü Oğan Şenyolcu ile beraberdi. Şenyolcu “Eda beni hala seviyor. Bizi zorla ayırdılar. Alişan’ın bunu bilmesi gerek” diyerek ortaya çıktı. Bunu öğrenen Alişan, nişanlısıyla tartışıp ilişiyi bitirdi.

Alişan’dan ayrılık açıklaması geldi

“Alişan ile Eda Erol ayrıldı mı?” sorusuna ilk ağızdan cevap geldi. Ünlü şarkıcı ayrılık haberlerini doğruladı. İte Alişan’ın sosyal medya hesabından yaptığı ayrılık açıklaması:

”Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Malesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarfettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz.Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddalar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir.Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesinizi istiyorum.”

Bilgilendirme Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Malesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarfettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz.Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddalar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir.Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesinizi istiyorum.

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu