Magazin

Kevin Spacey’nin Antalya’da peşinden koştuğu erkek oyuncu kim?

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, Kevin Spacey ile ilgili tüm dünyayı şaşırtan tartışmaya yeni bir boyut daha kazandırdı. Semercioğlu, bugünkü yazısında eşcinsel olduğunu açıklayan Hollywood’un ünlü aktörü Kevin Spacey’nin 2008’de Antalya Film Festivali sırasında Üç Maymun’da oynayan Ahmet Rıfat Şungar’ın peşinden koştuğunu yazdı.

KEVIN SPACEY’NİN PEŞİNDEN KOŞTUĞU OYUNCU AHMET RIFAT ŞUNGAR

Semercioğlu, 14 yaşındayken oyuncu Anthony Rapp’i taciz ettiği haberi ortalığı kasıp kavurmuşken Spacey ile ilgili yeni bir iddiayı dillendirdi. Semercioğlu, Spacey’nin Antalya’ya geldiği zaman Üç Maymun’da oynayan erkek oyuncunun peşinden koştuğunu yazması dikkatleri yeniden ünlü aktöre çevirdi.blank

Yazısında medyada çıkan Spacey haberlerini eleştiren Semercioğlu, Spacey ile ilgili olan önemli detayın ünlü oyuncunun eşcinsel olmasının değil 14 yaşındaki bir erkek çocuğuna yaptığı tacizin olduğunun altını çizdi. Anthony Rapp’in ifşatta bulunmasa Spacey’nin belki de eşcinsel açıklamasını yapmayacağını dile getiren Semercioğlu, 2008’de Antalya Altın Portakal Film Festivali sırasında tanıştığı Kevin Sapcey’in Üç Maymun filmindeki oyuncunun peşinden koştuğunu yazması şaşkınlığa neden oldu.

İşte, Semercioğlu’nun yazısından o bölüm:


“Hatta 9 yıl önce yazdığım o yazıda; “Kevin Spacey’nin ‘Üç Maymun’un kadrosundaki bir erkek oyuncuyu çok beğendiği, Antalya’da gün boyu onun peşinden koştuğu” dedikodusunu bile aktarmıştım.
“O isim Yavuz Bingöl değil, ‘Üç Maymun’un diğer oyuncusu Ahmet Rıfat Şungar” diye yazmıştım hatta.
Ahmet Rıfat Şungar o zaman 25 yaşındaydı.”

Semercioğlu yazısının finalinde ise “Pisliğin tekiymiş meğer, biz de adam sanmıştık” diye yazdı.

Semercioğlu’nun yazısını okumak için tıklayın

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu