Magazin

Kibariye sevenlerini kaygılandırdı

Yaklaşık bir ay önce sahneden eşine ve hayranlarına “Hamileyim” açıklaması yaparak daha sonra da şaka yaptığını ileri sürerek herkesi şaşırtan Kibariye hakkında ilginç iddia var. İddiaya göre 56 yaşındaki ünlü arabesk sanatçısı Kibariye kırmızı reçeteli bir ilaç kullandığı için ruh sağlığı bundan etkileniyor.

İddialara göre ünlü şarkıcı Kibariye “Aldolan Bağımlılığı” isimli bir hastalığa yakalandı. Bu nedenle de Kibariye’nin kullandığı kırmızı reçeteli ilacın etkisiyle garip davranışlarda bulunduğu, anormal hareketlerde bulunduğu belirtiliyor. Sahnedeki hamileyim açıklaması da bunlardan sadece biri olduğu konuşuluyor.

Kibariye’nin aldığı ilacın çok güçlü bir ağrı kesici olduğu ve ünlü sanatçının neredeyse ilaca bağımlı hale geldiği söylentisi hayranlarını çok üzdü.

Kibariye, bir ay önce “Hamileyim” açıklaması yapmış ardından da menopoza girdiğini belirterek “Şeker ve tansiyon hastasıyım. Bazen ne dediğimi bilmiyorum. Şaka yapmak istemiştim bir anda ağzımdan çıktı” demişti.  Kibariyenin kırmızı reçeteyle satılan o ilacı, Kartal civarındaki bir klinikten sürekli olarak aldığı söyleniyor. İlacın etkisiyle zaman zaman anormal davranışlar sergilemesi muhtemel olduğu belirtilen Kibariye’nin iyileşmesi sevenlerinin en büyük dileği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu