Magazin

Kibariye’den iddialara son nokta “Kocama güveniyorum”

Arabesk fantezi şarkılarının kraliçesi Kibariye, eşinin ihaneti ile ilgili iddialara son noktayı koydu. Kibariye milyonlara seslenerek “Kocama güveniyorum” açıklaması yaptı.

Kendinen 20 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık ile ilgili aldatma iddialarına sahneden yanıt verdi. Kibariye, geçtiğimiz günlerde kocası Ali Küçükbalçık’ın bir gece kulübünde çapkınlık yaptığı iddialarını önceki akşam Etiler My Cabaret’te çıktığı sahnede yalanladı. Kibariye konuyla ilgili olarak gülerek “Ben eşimin yanındakileri tanıyorum. Biri benim can dostum, diğeri Ali’nin arkadaşı.” deyince, kendisine yöneltilen “Peki siz niye orada yoktunuz?” sorusunu ise “Çocuğumu evde yalnız bırakamazdım. Hem yemeği, temizliği kim yapacak? Ayrıca kocam gezip tozacak tabii, hakkıdır. Ona güveniyorum.” şeklinde cevap verdi.

Olay nasıl olmuştu? 

Ali Küçükbalçık iki genç kadınla Trump Tower içindeki Fiyort Live adlı gece kulübünde Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun ikilisini dinlemeye gitmiş orada muhabirlerin olduğunu öğrenince de paniğe kapılmıştı. Bu da çeşitli dedikoduların oluşmasına neden olmuştu.

Kibariye, Ali Küçükbalçık ile 1999’da nikah masasına oturmuştu. 2000 yılında ise kızları Birgün dünyaya geldi.

Başa dön tuşu