Magazin

Kibariye’nin “hamileyim” yalanı hangi magazinciyi hayal kırıklığına uğrattı?

56 yaşındaki ünlü şarkıcı Kibariye’nin “3 aylık hamileyim” şeklindeki açıklaması magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Herkes bu iş nasıl mümkün olabilir diye düşünürken uzmanlar böyle bir durumun mümkün olmadığını dile getirdiler. Ardından Kibariye’nin şaka yaptım hamile değilim şeklindeki talihsiz açıklaması kendisiyle ilgili derin bir hayal kırıklığına neden oldu.

KİBARİYE’YE TEPKİLER VAR

Herkes ünlü yorumcunun neden böyle bir yalan söylediğini anlayamadı. Sosyal medya Kibariye’nin “hamile değilim” açıklamasına büyük ilgi gösterdi. Kullanıcılar, Kibariye’nin hamile olmadığını açıklamasından sonra sosyal medyadan tepkilerini dile getirdiler.

tayyar-isiksacan

Kibariye’nin “şaka” açıklamasından dolayı hayal kırıklığı yaşayan isimlerden birisi de magazin dünyasının tanınmış magazin gazetecisi Tayyar Işıksaçan’dı. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili yaşadığı hayal kırıklığını paylaşan Işıksaçan,” kibariye’de yalancı çıktı, bundan sonra o da gözümden düştü..” açıklamasıyla yaşadığı hayal kırıklığını gözler önüne serdi.

KİBARİYE: HAMİLE DEĞİLİM!

Şu sıralar Kenan Doğulu ile bir dizi konser veren Kibariye’nin reklam amacıyla mı böyle bir yalana başvurduğu anlaşılamadı. Konser öncesi basına açıklama yapan Kibariye; “Siz sormadan, hemen ben sadete geleyim. Beni sevenlerin sözlerinden çok etkilendim ve 3 aylık hamileyim dedim. Ama öyle bir şey yok. Hamile değilim’ demiş ve “hamileyim” açıklamasından sonra şimdi de “hamile değilim” açıklamasıyla magazin medyasında ayrı bir şoka neden oldu.

Kibariye’nin hamile olup olmadığı konusu son günlerde magazin gündemini oldukça meşgul ediyordu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu