Magazin

Kim demiş Oğuzhan Koç’un çiçek alacak parası yok diye!

3 Adam’ın genç  müzisyeni  Oğuzhan Koç’la ilgili magazin basınında çıkan “param yok alamam” başlıklı haber genç adamı üzmüşe benziyor. Söz konusu haberle ilgili açıklama yapan Oğuzhan Koç, sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’in de adının geçtiği o haberi yalanladı. Bununla da kalmayan Koç, haberi yapanlarla mahkemede hesaplaşacağını duyurdu.

OĞUZHAN KOÇ “PARAM YOK” HABERİNİ DAVA EDİYOR

Oğuzhan Koç ve sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ile ilgili  medyada yer alan haberde ikilinin bir mekan çıkışında Koç’un kendisine çiçek satmaya çalışan kişiye “param yok vallahi alamam” dediği yazıyordu.

Oğuzhan Koç, sosyal medya hesabından haberle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bugün bazı gazetelerde hakkımda çıkan ‘param yok’ isimli haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır..Gördüğünüz gibi param var 💶
Bu asılsız haberleri yapanlarla mahkemelerde hesaplaşacağımızı kamuoyuna arz ederim”

20 TL. İLE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Bu ifadenin altında Koç’un yazdığı etiketlerde “yalan” “haber” “param” “var” “benim” diye yazması dikkatlerden kaçmadı. Oğuzhan Koç çıkan haber küpürünün yanında 20 TL. ile çektirdiği fotoğrafı da paylaştı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı