Kültür-SanatMagazin

‘Kim Geldi?’ oyunu 20 Aralık’ta Profilo Kültür Merkezi’nde

Tiyatro Frankfurt, bu yıl sahnelediği “Kim Geldi?” adlı oyununu sahnelemeye devam ediyor. Başarılı tiyatro gurubu, 20 Aralık Cuma günü sevilen oyunlarını İstanbul Profilo Kültür Merkezi’nde tiyatro severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

KİM GELDİ OYUNU YENİ YILDA TİYATROSEVERLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

İki perdelik komedi oyununun süpervizörlüğünü ünlü oyuncu Ayla Algan üstleniyor. Oyunu Zeynep Yıldız yazıp yönetti. Geleneklerine sıkı sıkıya bağlı bir anne, onun sözünden çıkmamaya özen gösteren oğlu, Berlin’de uzun yıllar yaşamış ve Avrupa kültürüyle yetişmiş olan gelini arasında geçen entrika dolu macerayı sahneye taşıyan oyunda Türkiye’den ve Almanya’dan oyuncular yer alıyor.

blank

Okan Patirer, Nurten İnan, Burcu Karakaya, Mine Tüfekçioğlu, Elçin Atamgüç, Çiğdem Özkurt Spickermann, Kamil Kellecioğlu gibi oyuncuların rol aldığı oyun, sahnelendiği salonlarda bugüne kadar izleyenlerden hep tam not aldı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu