Magazin

Kim Kardashian tecavüze mi uğradı?

Kim Kardashian korku dolu saatleri gözyaşları içinde anlattı. Fransa’nın başkenti Paris’tek bir lüks otelde, polis kıyafetli 5 kişi tarafından soyulan Kim Kardashian, o anları gazetecilere anlattı. Ancak eski ajanların olayla ilgili şüpheleri var… Kim Kardashian soyuldu mu, tecavüze mi uğradı, yoksa her şey reklam amaçlı bir senaryo muydu?

“Tecavüzden korktum.” diyerek gözyaşları içinde başına gelenleri anlatan Kim Kardashian’a işinin ehli eski ajanlar inanmıyor. Ajanlar “Tuvalete bile 17 korumayla giden Kim, neden yalnızdı?” sorusunun hala cevaplanmadığının altını çiziyorlar.

Dünyanın en ünlü Amerikan TV yıldızlarından Kim Kardashian’ın ifadesine göre; ünlü yıldız, Paris’te 3 Ekim Pazartesi günü, sabahı 02.00 sularında polis kılığındaki 5 hırsız tarafından rehin alındı ve 11.2 milyon dolarlık mücevherleri gaspedildi.  ABD medyasında konu rağbet gördü ve gazeteler Madeleine Kilisesi’nin hemen arkasındaki Eyfel Kulesi manzaralı, 9 dairelik Hotel Pourtales’te yaşananları şu şekilde kaleem aldılar.

“Soygun sırasında iki katlı dairenin üst katında uyuyan Kardashian, hırsızları görünce cep telefonuyla özel koruması Pascal Duvier’i aramak istedi ancak 5 hırsız ona engel olup, ellerini bağlayarak banyodaki küvete yatırdı. Fransız polisine verdiği ifadede tecavüze uğrayacağını sandığını ve korktuğunu anlatan Kardashian, hırsızlara ‘Lütfen beni öldürmeyin. Çocuklarım var.’ diyerek yalvardı. Kardashian ifadesinde, Fransızca konuşan hırsızları anlamadığını ancak İngilizce ‘Ring, ring’ (yüzük) diyerek 4.5 milyon dolar değerindeki 20 karatlık Lorraine Schwartz marka yüzüğünü kastettiğini anladığını ve yerini gösterdiğini belirtti. Dairenin alt katında bulunan Kardashian’ın moda tasarımcısı arkadaşı Simone Harouche yukarıdan gelen sesleri duyup kendisini banyoya kilitledi ve hemen 3 kilometre ötede Kardashian’ın kız kardeşleri Kourtney Kardashian ve Kendall Jenner ile birlikte L’Arc adlı gece kulübünde bulunan özel koruma PascalDuvier’i aradı. Bu sırada hırsızlar mücevherleri alıp kaçarken, Kardashian elindeki bağları çözmeyi başarıp balkondan bağırarak yardım istedi. Yüzüğün yanı sıra dişlere yerleştirilen elmas bir ağızlık ile elmas kolyelerin çalınan mücevherler arasında olduğu belirtiliyor.”

Her şey reklam için mi? 

Özel güvenlik uzmanı Stanulis’in gündeme getirdiği başka bir konuysa, soygunun düzmece olduğu yönünde. İngiltere’de yayımlanan Daily Mail’e konuşan Stanulis, “Bu ya binanın içerisinde birinin işi ya da bir reklam malzemesi. Çünkü bina çok güvenli. Birileri bu beş adama para verip Kardashian yalnızken binanın içine almış olmalı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu