Magazin

Kim Kardashian yine skandal haberle gündemde…Kylie Jenner ablasının çocuğunu mu doğurdu?

Dünya magazin dünyası bu haberle çalkalanıyor. 3. çocuğunu kucağına Kim Kardashian’ın taşıyıcı anne olarak kızkardeşi Kylie Jenner’ı kullandığı iddia ediliyor.İddialar karşısında kız kardeşlerin sessiz kalması ise  dedikoduların boyutunu arttırmaya sebep oldu. Herkes “Jenner, ablasının kocasından çocuk mu doğurdu?” sorusunun yanıtını arıyor.

KYLIE JENNER ABLASININ ÇOCUĞUNU MU DOĞURDU?

ABD’li Kim Kardashian geçtiğimiz günlerde üçüncü çocuğunu kucağına aldı. Kardashian’ın taşıyıcı anne olarak kardeşi Kylie Jenner’ı kullandığı iddiası güncelliğini koruyor…

Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin taşıyıcı anneden olan üçüncü çocukları dünyaya geldi. Ablası Kardashian ile aynı tarihlerde hamile kaldığını açıklayan Kylie Jenner’ın bebeği ise ortalıklarda yok. Bu durum, Jenner’ın, Kim Kardashian’ın taşıyıcı annesi olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. .

ABD’li rap sanatçısı Travis Scott ile mutlu bir birlikteliği olan 20 yaşındaki Kylie Jenner, Eylül ayında hamile olduğunu açıklamış, o günden beri de objektiflerden göbeğini gizlemeyi başarmıştı.  Jenner’ın gerçekten hamile olup olmadığı ise magazin gündeminde her zaman tartışıla dursun, Kylie’nin kendi bebeğine değil de ablası Kim Kardashian’ın bebeğine taşıyıcı anne olduğu bile iddiası gündemdeki sıcaklığını koruyor.  Yine Eylül ayında üçüncü çocuğuna hamile olduğunu açıklayan 37 yaşındaki Kim Kardashian, kendisinde plasenta akretmanı olduğu için hamilelik sürecini taşıyıcı anne ile geçireceğini açıklamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu