Televizyon

Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon lira heyecanı…400 bin liralık soruyu bildi

ATV’de yayınlanan sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında genç yarışmacı 11. soruyu da bilerek 1 milyon lira değerindeki final sorusunu açtırmayı başardı. Soruya doğru cevap verdiğini gören gencin yüz ifadesi dikkat çekti.

1 MİLYONLUK SORUYU CEVAPLAYABİLECEK Mİ?

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner İster’de izleyicilerin nadiren rastladığı anlardan biri yaşandı. Yarışmaya katılan Batu Alıcı isimli genç, 1 milyon TL’lik soruyu açtırmaya hak kazandı.

ATATÜRK’ÜN BOYU, KİLOSU, AYAKKABI NUMARASI SORULDU

1 milyon TL’lik 12. sorunun hemen öncesinde sorulan 400 bin liralık 11. soruda, “Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi sitesinde yer alan Atatürk’e ait özlük bilgilerine göre, Atatürk’ün boyu, kilosu ve ayakkabı numarası sırasıyla nasıldı?” denildi.

Sorunun şıkları ise şöyle sıralandı:
A- 170 cm, 68-70 kg, 40 numara
B- 172 cm, 71-73 kg, 41 numara
C- 174 cm, 74-76 kg, 42 numara (CEVAP)
D- 176 cm, 77-79 kg, 43 numara

1 MİLYON LİRA HEYECANI YENİ BÖLÜMDE

Soruya doğru yanıt veren Alıcı, 1 milyon TL’lik 12. soruyu açtırdı. Ancak tam bu sırada zilin çalması ile programın sonuna gelindi. Yeni bölümde 1 milyon lira heyecanı yaşanacak. Genç ve başarılı yarışmacının büyük ödülü kazanıp kazanmayacağı merak ediliyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu