Televizyon

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacı olmak artık daha kolay

ATV’nin sevilen bilgi yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın sunumuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Peki, Kim Milyoner Olmak adlı yarışma programına katılmak isteyenler başvuruyu nasıl yapıyor? İşte, Kim Milyoner Olmak İster’e yarışmacı adayı olmak için başvuru formunun linki..

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’DE NASIL YARIŞMACI OLUNUR?

ATV’nin iddialı bilgi yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, kazandırmaya devam ediyor. Yıllardan beri ekranlarda yer alan sevilen yarışma ATV’de birkaç gün yayınlanıyor.

Pek çok kişi sevilen yarışmaya katılmak için şansını deniyor. Kim Milyoner Olmak ister’e katılmak isteyen ve programda yarışmacı olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Yüzbinlerce kişi belki de milyonlarca insan ATV stüdyolarında Murat Yıldırım’ın karşısına geçip çok para kazanma heyecanı yaşamak ve stüdyodaki heyecan verici atmosferin tadını çıkarmak istiyor.

Önceki yıllarda farklı şekillerde ve yollarda programa başvuru yapmak ve yarışmacı olabilmek mümkün oluyordu. Yarışmacı olmak yıllara göre farklılıklar gösteriyor. Eskiden verilen telefonu aramak ve en kısa sürede telesekreterin sorularını cevaplamak zorunluluğu vardı. Ama zaman içinde bu yoldan vazgeçildi.

BAŞVURU FORMUNA NEREDEN ULAŞILIYOR?

Şimdilerde programda yarışmacı olabilmek için başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Böylece yarışmada Murat Yıldırım’ın karşısına yarışmacı olarak oturmanın ilk şartı bu formu doldurmak. Peki yarışmaya başvuru formuna nasıl ulaşabileceksiniz?

Kim Milyoner Olmak İster’e yarışmacı olmak için başvuru formuna atv’nin resmi web sitesinden ulaşılabiliyor. (Başvuru formuna yazının sonundaki linkten ulaşabilirsiniz)… Formu dolduranlar ilk basamağı yerine getirmiş oluyor. Sadece bu formu doldurmak tabii ki yeterli değil. Yarışmacı adayları bu işlemden sonra programın yapım ekibinden gelecek telefonu beklemeye başlıyorlar.

Yarışmacı adayları yapım ekibinden ilk görüşme için randevu beklemeye başlıyorlar. Yapım ekibi tarafından çağrılan yarışmacı adayları yarışmacı cast’ını seçen yapım ekibin karşısına çıkıyorlar. İlk heyecan burada yaşanıyor.

Yarışmada Murat Yıldırım’ın karşısında heyecandan ter dökecek olan yarışmacı adaylarının ilginç hikayelerinin olması ve renkli bir kişiliğe sahip olmaları yapım ekibinin önem verdiği konuların başında geliyor. Program ekibi cast seçimini özenle yaptıkları yarışmacıları itinalı bir süreç sonunda seçtikleri biliniyor.

İŞTE BAŞVURU FORMUNUN LİNKİ

Yarışmacı adaylarının bilgi anlamında olduğu gibi hikayeleri ve renkli bir kişilik sergilemeleri, bu konularda da diğer adaylara oranla avantajlı olmaları gerekiyor.

ATV’nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacı adayı olmak ve resmi başvuru formunun linkine ulaşmak için tıklayın

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu