Televizyon

Kim Milyoner Olmak İster’i sunacak olan Murat Yıldırım ne kadar ücret alacak?

Kim Milyoner Olmak İster’i Selçuk Yöntem’in yerine sunmaya hazırlanan Murat Yıldırım’ın alacağı ücret belli oldu. Posta’nın haberine göre; başarılı oyuncu Murat Yıldırım aylık 150 bin TL alacak.  Yıldırım, başrolünü üstlendiği Gecenin Kraliçesi adlı dizide bölüm başına 45 bin TL. ücret almıştı.

Kim Mİlyoner Olmak İster, ekranın en uzun süren yarışma formatlarından biri olarak dikkat çekiyor. Fenomen yarışma,  2000’de başlamış, tam 14 yıl boyunca yarışmayı Kenan Işık sunmuştu.

Kenan Işık 21 Mart 2014’te yaşadığı kaza sonucu beyin kanaması geçirince Zafer Ergin, İlber Ortaylı, Halil Ergün, Behzat Uygur, Haluk Bilginer gibi isimler dönüşümlü olarak sunucu koltuğuna oturmuş, 2014 Eylül ayında ise bayrağı Selçuk Yöntem devralmıştı.

Kim Milyoner Olmak İster’i sunacak olan ünlü oyuncu Murat Yıldırım 25 Aralık’ta İmane Elbani ile yaptığı düğünle de çok konuşulmuştu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu