Televizyon

Kim Milyoner Olmak İster’in ilginç yarışmacısı…Ablasını tuvalete kilitlemiş!

Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasında ‘ikiye tam bölünemeyen sayı’ sorusunu bilemeyen Yağmur Akar, ablasıyla ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Akar, Kenan İmirzalıoğlu’na ablasını tuvalete kilitleyip, kelepçelediğini anlattı. İmirzalıoğlu ile konuşan abla bu olayları doğrulayarak “hepsinin birer şaka olduğunu” söylemeyi ihmal etmedi.

Diyarbakır’da yaşayan 19 yaşındaki Yağmur Akar, ‘Kim Milyoner Olmak İster’ adlı yarışmaya katıldı. Katıldığı yarışmada “İkiye tam bölünemeyen sayı” sorusu için 2 jokerini kullanan Akar, sosyal medyada tepki çekti.

“BİRAZ İMKANSIZ VAKA”

Sorunun cevabı için sunucu İmirzalıoğlu’ndan ablası Cansu’yu aramasını isteyen Akar “Kadere bırakıyorum ve ablamı aramak istiyorum” dedi.

İmirzalıoğlu’nun “Niçin kader?” dedin sorusu üzerine Akar, “Biraz imkansız vaka, ama olsun” ifadelerinden sonra söylediğinin bir şaka olduğunu ifade etti.
‘Kim Milyoner Olmak İster’ programına katılan yarışmacı ablasına yaptıklarıyla şaşırttı! Tuvalete kilitleyip, kelepçeliyormuş

“ŞIMARIKLIKTAN YAPIYOR”

Programda ablasını banyoya kilitlediğini anlatan Akar’ın ifadeleri üzerine İmirzalıoğlu telefondaki ablaya bu olayın gerçekliğini sordu. Akar’ın ablası Cansu ise “Evet, yapardı. Şakasına yapardı, bazen. 5 dakikalığına, hatta o kadar da yok 1 dakikalığına kilitlerdi, çok dayanamazdı. Ama benimle uğraşmayı severdi. Şımarıklıktan yapıyor. Ben ise onunla hiç şakalaşamam ondan bana vakit kalmıyor” şeklinde konuştu.
‘Kim Milyoner Olmak İster’ programına katılan yarışmacı ablasına yaptıklarıyla şaşırttı! Tuvalete kilitleyip, kelepçeliyormuş

“KELEPÇEYLE BUZDOLABINA BAĞLADI”

Bu diyaloğun ardından “Gerçekten seni kelepçeyle bağladı mı” sorusu yönelten abla Cansu Akar bu duruma da şöyle açıklık getirdi:”Kelepçe olayı şöyle; bir keresinde beni plastik kelepçeyle buzdolabına bağladı. Kötü bir niyeti yok, umarım büyüyünce geçer. Umudumuz büyüklüğünde.”

“ABLA EVDE GÖRÜRSÜN”

Akar, ablasına soruyu okudu, ancak cevabına yetişemeden süresi bitti. Bunun üzerine telefon bağlantısı kesildikten sonra Akar “Abla evde görürsün” ifadelerinde bulundu.Ablasından cevap alamayan Akar, seyirci joker hakkını da kullandıktan sonra doğru cevap olan “doksan yedi” şıkkını seçerek bir sonraki soruya geçti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu