Televizyon

“KİM O” STAR’DA BAŞLIYOR…İŞTE KİM O’NUN YAYIN GÜNÜ VE SAATİ

Hıyarlı Baba Şahin Irmak, Havuçlu Anne Büşra Pekin ve kayınço Ferhat Sadi Celil Cengiz’in yer aldığı “Kim O” 8 Mart Cumartesi akşamı Star’da başlıyor.

Programın ilk bölüm konukları ise Burcu Esmersoy ve Murat Dalkılıç olacak.

Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın iki fenomen karakteri Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne’nin yanında, evin yeni sakini şovmen olma meraklısı Ferhat’ın maceraları Kim O ile Star ekranlarında olacak.

Yirmibeşfilm yapımcılığında, Hakan Algün yönetmenliğinde Türkiye’de ilk kez yapılacak olan yarı sit-com, yarı talk-show olma özelliği taşıyan “Kim O?” da; bir taraftan Kazım, Hatçe ve Ferhat’ın maceralarını izlerken diğer taraftan kendilerini bu maceranın içinde bulan ünlülerin şaşkınlıklarını, tepkilerini göreceğiz. Talk show kısmındaysa ünlüler gerçekten halkın merak ettiği sorularla karşılaşacak. Hatçe, Kazım ve Ferhat onları zaman zaman bunaltacak, zaman zamanda gülmekten cevap verememelerine sebep olacak.

Starda başlayacak olan programın yayın saati 23:30.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı