Yerli Dizi

Kimse Bilmez’de ‘kötü adam’ değişikliği…İşte Engin Hepileri’nin yerine gelen oyuncu

ATV’de yayınlanan ve Başrollerinde Keremcem ile Özgü Kaya’nın yer aldığı Kimse Bilmez’in başrol oyuncusu olan dizinin kötü adamı Uygar’ı canlandıran Engin Hepileri’nin diziden ayrıldığı haber veriliyor. Bu ayrılığın sonrasında dizide Hepileri’nin yerine gelecek isim de belli oldu. Kimse Bilmez’in yeni kötü adamı Caner Kurtaran olacak.

Başrolünü Keremcem (Ali Hüroğlu) ile Özgü Kaya’nın (Sevda Eğilmez) paylaştığı ATV’nin Pazar akşamı yayınladığı “Kimse Bilmez” dizinde başrol oyuncularından Engin Hepileri’nin diziye veda ettiği bildirildi. Baba Yapım imzalı dizide Hepileri, kötü adam Uygar Sarıkaya karakterine hayat veriyordu.

Caner Kurtaran

Baba Yapım ile 26 bölüm anlaşması olan oyuncu senaryo gereği kadrodan ayrıldı. Bu arada Hepileri “Evim” dizisinden gelen teklifi kabul etti. “Kimse Bilmez”in yeni başrol kararkterinin kim olacağı ise merak konusuydu. TV100 sitesinin haberine göre dizinin “Manyak” lakaplı yeni oyuncusu Nedim Saymaz’ı Caner Kurtaran  canlandıracak.

“Yaprak Dökümü” dizisiyle ünlenen, “Müslüm”, “Ayla”, “Türkişi Dondurma” filmlerininin ardından son olarak “Malazgirt 1071” filminin başrol karakterleri arasında yer alan Caner Kurtaran, arka arkaya 4 film çektikten sonra “Kimse Bilmez”den gelen teklifi kabul etti.

Caner Kurtaran, diziye 26. Bölümde dahil olacak. Dizide Nedim teşkilatta çalıştığı yıllarda Ali ile beraber hareket etmiştir. Ali’nin hayatını da kurtaran Nedim, ilerleyen yıllarda ise Efendi’nin himayesine girmiştir. Bu nedenle de acımasız cinayetler işlemektedir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu