Yerli Dizi

Kınalı Bebek Demet Sağıroğlu hangi ünlülere kırgın?

Türkiye onu en çok “Elleri kolları kınalı bebek” ile tanıdı, sevdi. Bir döneme damgasını vuran ünlü şarkıcı Demet Sağıroğlu sektördeki bazı isimlere kırgın olduğunu, bazen başını alıp gitmek istediğini belirtti. Tüm kırgınlıklarına rağmen müzikte kalite arayan insanların hala var olduğunu belirten Sağıroğlu, Ankaralılar’a geçtiğimiz günlerde muhteşem bir konser verdi…

Ankara’da bir alışveriş merkezinde konser veren, şarkılarıyla 90’lı yıllara damga vuran Demet Sağıroğlu ile içini döktü. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte Demet Sağıroğlu Ankaralılara muhteşem bir konser verdi. Sahnede unutulmaz şarkılarını seslendiren ve büyük ilgi gören Sağıroğlu, hayranlarının selfie isteğini de kırmadı ve herkesle tek tek fotoğraf çektirdi.

BU YAŞTA BİLE POLLYANNA’CIYIM

Bir süredir müzik dünyasından uzak kalan Sağıroğlu, “Müzik sektöründeki bazı isimlere kırgınlıklarım, küskünlüklerim oldu. Bu da kendimi geri çekmeme neden oldu” açıklamasında bulundu. Kimlere kırgın olduğuyla ilgili isim vermekten kaçınan Sağıroğlu, “Bu yaşta bile sektörle ilgili Pollyannacı düşünüyorum. Ancak öyle olmadığını gördüğüm için bazı ümitlerim kırılıyor. Bazen insan alıp başını gitmek istiyor. Bu tarz insanlardan uzaklaşmak istiyor. Sonra da dinleyicilerin ilgisiyle güç ve güven kazanıp tekrar dönüyor” sözleriyle geri dönüşünün müjdesini verdi.

blank

KİMSEYLE REKABETİM OLMADI

Sanatçı, aynı dönemde albüm çıkardığı, 90’lı yılların diğer popüler isimleriyle görüşüp görüşmediğiyle ilgili bir soruya ise, “Çok azıyla görüşüyorum. Manevi kırgınlıklar oluyor bende. Hiçbir zaman kimseyle rekabetim olmadı. Herkesin başarısıyla gurur duyan bir insanım. Ancak yakın bulduğum arkadaşlarımdan aynı şeyi görmediğim için kırgınlıklar yaşadım” açıklamasında bulundu.

ŞARKILARIN GİRİŞ, GELİŞME VE SONUCU OLMALI

Yakında stüdyoya gireceğini söyleyen Sağıroğlu, “Müzikte hala belli kaliteyi isteyen, şarkılarda giriş gelişme sonuç arayan bir kesim olduğunu biliyorum. Şarkıların bir hikayesi, bir yaşanmışlığı olması gerektiğine inanıyorum. Bir kelimeyi tutturup da baştan sonra üzerine ritm döşemeye inanmıyorum. O kafaya inanmıyorum. Bu yeni bir tarzsa buna da inanmıyorum. Bir hikaye arayan, sözlerde kendinden bir şey bulmayı isteyen insanlar var” sözleriyle son yıllardaki popüler şarkıları eleştirdi.

blank

SAHNEDEN İNİP NEW YORK’A UÇTU

Rahatsızlığından dolayı serum alarak sahneye çıkan sanatçı, yoğun ilgi nedeniyle konserini uzatarak 1.5 saat sahnede kaldı. Sahneden iner inmez hava alanına giden Sağıroğlu, 27 Ocak’taki Miami konseri için New York’a uçtu. Ankamall AVM Müdürü Tahir Yılmaz sanatçıya “Sahnemizde olmanız bizleri çok mutlu etti. Teşekkür ediyoruz” diyerek çiçek takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu