Dijital PlatformlarTelevizyon

Kiralık Aşk 37. bölüm özet ve fragmanı izle

Defne ile Ömer aralarındaki sorunları çözebilecek mi, Ömer Defne’nin aşk itirafına nasıl tepki verecek? Ömer Passionisi sorununu nasıl çözecek, Sinan ve Yasemin cephesinde Sinan’ı ödeyeceği çok ağır bedeller bekliyor. Star TV’nin sevilen dizisi Kiralık Aşk’ta yine çok heyecanlı bir bölüm izleyiciyi bekliyor. Kiralık Aşk 37. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte o fragman.

Bu bölümde ilişkilerin yayı iyice geriliyor. Defne eve gitme kararı alınca Ömer çok üzülüyor. Geçmişiyle ilgili gerçekleri Defne’ye anlatan Ömer, bakalım bu manevradan sonra Defne’yi durdurabilecek mi, .Ömer annesini kaybettiği için çok büyük üzüntü yaşamaktadır. Bu arada Koriş’in doğum günü partisi için hazırlık yapılır.

Geçen Bölümde Neler Olmuştu? 

Defne’nin kafası çok karışık! Hulusi’den köşkü alan Neriman planlarını uygulamaya başlar. Defneyi arayıp parasını ister. Dedesinin köşkün anahtarını annesine verdiğini öğrenen Sude’nin ilk hamlesi sert olur.
Herkes Gallo’nun defilesine hazır. Peki oyunun dışında kalan Cherie’nin planı ne? Defne’nin ise hangi tarafta durması gerektiği ile ilgili kafası çok karışık.Yasemin ve Sinan arasındaki ipler geriliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu