Fragmanlar

Kiralık Aşk 57. bölüm fragmanında neler var? Kaçıranlar için Kiralık Aşk 56. bölüm izle…

 

Kiralık Aşk’ın merakla beklenen 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk’ta Ömer ve Defne arasındaki öpücük sorunları çözmeye yetecek mi? Kiralık Aşk’ın son bölümünde neler yaşanmıştı, 56. bölümünü kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek istiyorsanız geç kalmış sayılmazsanız… Haberimizdeki linkten Kiralık Aşk’ın son bölümünü izleyebilirsiniz. Kiralık Aşk’ın yeni fragmanında hangi tüyolar yer alıyor haberimizde…

Kiralık Aşk 56. bölümde neler yaşandı? (14 Ekim Cuma) 

Sonunda Defne ve Ömer, baş başa! Defne geldi ve gördü. Ömer ve Ömer’in hayatındaki hiçbir şey bıraktığı gibi değil… Artık gizli bir şey kalmadı. Defne; değişen, kötü giden, iyi olmayan her şey için kendini suçluyor. Bu defa ibre Defne’de.

Vicdan Defne’yi dürtüyor ve Ömer’e öyle bir jest ile geliyor ki; Ömer hem şaşkın hem mutlu. Bu jeste karşılık Ömer’in Defne’ye aldığı el emeği göz nuru armağanıyla hepimiz şaşkına dönüyoruz. Pamir masada restini çekti, artık Ömer’in açık açık üzerine oynuyor.

Sinan’a gece yarısı gelen sürpriz telefon hepimizi hayrete düşürüyor. Bu defa Sinan Seda yakınlaşması görülmeye değer. Seda’nın sorumlulukları ve Sinan’ın arzuları ilk kez kesişti. İlk viraj alınabilecek mi? Koray’ın sefer ki kurbanı Seda… Koray Seda’yı fena halde köşeye sıkıştırdı. Diğer yandan şirkette parti heyecanı yaşanıyor. Partinin onur konuğu, baş misafiri ve ev sahibi Koray Sargın kendiyle yine çok mutlu. Neriman planın ne durumda olduğunu partiye katılarak görme fırsatı yakalıyor. Parti; Ömer, Pamir ve Defne üçgenine yeni bir soluk getiriyor. Ve parti sonrası beklenmedik gelişmelerle aksiyon perdesi aralanıyor.

İso, dalgaları teker teker yardı. Ve şimdi kıyıya bir adım daha yakın. Türkan’ın yardım isteği İso ve Ayşegül’ü baş başa bırakıyor. İso evden çıkarken yüreği daha ferah. Ayşegül’ün ise içini kaplayan sıkıntılar giderek büyüyor.

KİRALIK AŞK 56. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu