MagazinTelevizyon

Türkiye Gençlik Ödülleri’nde Kiralık Aşk ve Barış Arduç ödülleri topladı

Türk televizyonlarının en iyileri uluslararası arenada düzenlenen en geniş katılımlı bir organizasyon olan “Türkiye Gençlik Ödülleri” 22 ülkenin katılımıyla belirlendi. Türk televizyonlarının en iyileri ödülleri MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından düzenlenen oylama ile sahiplerini buldu. Kiralık Aşk ödülleri topladı.

Uluslararası arenada, seçim aşamasında ABD’den Çin’e, Brezilya’dan Mısır’a, Rusya’dan Almanya’ya, Fransa’dan Suudi Arabistan’a kadar dünyanın dört bir yanından toplam 15 milyon gencin oy kullandığı organizasyonda sürpriz sonuçlar elde edildi.

En iyi dizi: Kiralık Aşk (Star TV)

En İyi Kadın Dizi Oyuncusu: Tuba Büyüküstün

En İyi Erkek Dizi Oyuncusu: Barış Arduç

En İyi Erkek Sinema Oyuncusu: Ahmet Kural

Kiralık Aşk’ın yakışıklısı Barış Arduç da ödül aldı 

Ödülleri toplayan ve ilgi odağı olan kuşkusuz Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk dizisi oldu. 2015 yılı yaz sezonu yayınlanmaya başlayan ve reytinglerde en üst sıralarda yer alan ‘Kiralık Aşk’ kendi kategorisinde gençlerin oylarının yüzde 52’sini toplayarak “En İyi Dizi Film” seçildi. En iyi dizi olarak seçilen Kiralık Aşk dizisi, bir başka ödülü de dizinin yakışıklısı Barış Arduç ile evine götürdü. Barış Arduç “En iyi erkek dizi oyuncusu” ödülüne layık görüldü.

Ödül töreni 4 Mayıs’ta

Sanat, müzik, siyaset ve iş dünyasından ‘Yılın En İyileri’ seçildiği ödül töreninde ödüller, 4 Mayıs 2016 Çarşamba günü, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle sahiplerine takdim edilecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu