Yerli Dizi

Kiralık Aşk’tan olaylı bir şekilde ayrılan Sinem Öztürk hangi diziye transfer oldu?

En son Kiralık Aşk dizisiyle ekrana gelen başarılı oyuncu Sinem Öztürk, Paramparça dizisinin oyuncu kadrosuna transfer oldu. Kiralık Aşk dizisinde güzelliğinin farkında ama hırslarına yenik düşen ve hata yapan bir karakteri canlandıran Sinem Öztürk Uslu, 76. Bölümü yayınlanacak olan Paramparça dizisinde sürpriz bir rolle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kiralık Aşk dizisinde, güzelliğinin farkında ama hırslarına yenik düşen ve hata yapan bir karakteri canlandıran Sinem Öztürk Uslu, 76. Bölümü yayınlanacak olan Paramparça dizisinde sürpriz bir rolle seyirci karşısına çıkıyor.

PARAMPARÇA’DA DRAM OYNAMANIN HEYECANINI YAŞIYORUM

Kariyerinde hep farklı karakterleri üzerine giyerek risk almayı seven, cesaretli oyuncu, MAG Dergi için verdiği özel röportajında “Yeni karakterime çalışmak, onu incelemek, ona katkı sağlayacağımı düşünmek çok mutlu ediyor. Paramparça’da dram oynamanın heyecanını yaşıyorum” açıklamalarında bulundu.

Drama türünde bir dizide oyunculuğuna devam etmek istediğini dile getiren Sinem Öztürk Uslu, “Şimdi yeni sezonda Paramparça’da olacağım için enerji doluyum” dedi.

SİNEM ÖZTÜRK KİRALIK AŞK’TAN NİÇİN AYRILDI?

Kiralık Aşk dizisinde “Yasemim”i canlandıran Sinem Öztürk’ün eşi Mustafa Uslu yüzünden diziden ayrıldığı iddia edilmişti. Bunun üzerine Öztürk, ayrılık nedenine açıklık getirdi.

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştıkları Kiralık Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandıran Sinem Öztürk ani bir kararla diziden ayrılmış, Öztürk’ün bu kararının arkasında eşi Mustafa Uslu’nun olduğu ileri sürülmüştü.

EŞİMLE BİRBİRİMİZE SADECE TAVSİYEDE BULUNURUZ

Sinem Öztürk, evlenmeden önce Kiralık Aşk dizisinin görüntü yönetmeni Bekir Toplar’la aşk yaşamıştı. Öztürk’ün eşi Mustafa Uslu’nun da eşinin tekrardan Toplar’la karşılaşmasını istemediği için Sinem Öztürk’e izin vermediği kulislerden sızan haberler arasındaydı.

İddiaları yalanlayan Sinem Öztürk, “Eşim ve ben profesyonel hayatta birbirimize sadece tavsiyede bulunuruz. Önemli kararlara müdahale etmeyiz. Severek oynadığım ‘Kiralık Aşk’ dizisinden ayrılmamda eşimin hiçbir etkisi yoktur. Kaldı ki; kendisi beni diziye devam etmem yönünde telkin etmiştir.” şeklinde bir açıklama yaparak medyanın gündemine gelmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu