ManşetYerli Dizi

Kırgın Çiçekler ne kadar izlendi?

ATV’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler ne kadar izlendi? Kırgın Çiçekler yayınlandığı son bölümüyle de önemli izlenme oranlarına ulaştı.

Destekten TR

Kırgın Çiçekler, tüm kişilerde(Total) 5.70 izlenme oranı ve 20.11 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de yüzde 5.10 izlenme oranı ve 18.24 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Destekten TR

Dün akşam yedinci bölümü yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi, tüm kategorilerde en çok izlenen yapım olarak 100 program arasında zirveye yerleşti.

Destekten TR

Dizi, sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Dizinin Twitter’daki bölüm etiketi #içimdekiçocuk, Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi.

Yetimhane kızlarının hikâyesini anlatan dizi, izleyiciyi her bölümde duygu yüklü sahnelerle etkiliyor.
Dizinin kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR