Yerli Dizi

Kırgın Çiçekler reyting sarhoşu

Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler aldığı yüksek reyting oranlarıyla dikkatleri çekiyor. Kırgın Çiçekler’in yayınlanan son bölümü tüm kategorilerde 1. olmayı başardı. Dizi tüm kişilerde(Total) 5.21 izlenme oranı ve 19.44 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de yüzde 3.43 izlenme oranı ve 14.72 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.
Dün akşam Atv ekranlarında beşinci bölümü yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi, tüm kategorilerde en çok izlenen yapım olarak 100 program arasında zirveye yerleşti.

Dizi, sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Dizinin Twitter’daki bölüm etiketi #ağlamakgüzeldir, Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi.

Yetimhane kızlarının hikâyesini anlatan dizi, izleyiciyi her bölümde duygu yüklü sahnelerle etkiliyor.
Dizinin kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker yer alıyor.

Kırgın Çiçekler’in yapımcılığını NTC Medya üstleniyor. Yönetmenlik koltuğunda ise Serkan Birinci oturuyor.

KIRGIN ÇİÇEKLER’İN GENEL HİKAYESİ

Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor.
Yetimhanenin karşısındaki binada Cemre oturuyor. Yetimhanenin iki üç metre ilerisinde bambaşka bir hayat yaşanıyor Cemrelerin evinde. Zengin bir hayat…
Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu