Yerli Dizi

Kırımızı Oda’nın Doktor Hanım’ı Binnur Kaya hangi diziye konuk oluyor?

Bu sezonun en flaş dizi projelerinden birisi haline gelen ve aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken Kırmızı Oda’nın Doktor Hanım’ı Binnur Kaya, ilginç bir sürprize imza atıyor. Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizinin ilk bölümünde büyük bir sürpriz var. Kırmızı Oda’nın Doktor Hanım’ı; Binnur Kaya diziye konuk oluyor.

TV8’de yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören, OGM Pictures’ın yapımını, Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisi yeni sezonuyla 30 Eylül’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizinin ilk bölümünde ise büyük bir sürpriz var: Kırmızı Oda’nın Doktor Hanım’ı; Binnur Kaya.

Zeynep’in terapisti: Doktor Hanım

Kırmızı Oda dizisindeki başarılı performansıyla dikkat çeken Binnur Kaya, Zeynep’in bugüne kadar hiç görmediğimiz terapistini canlandırdı. Hayatında bir çok zorluk çeken Zeynep’in ilk terapi seansının konu edildiği sahne izleyenlerin yüreğine dokunacak.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarındaki gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan “Doğduğun Ev Kaderidir”in yönetmeni Çağrı Bayrak ile “Kırmızı Oda” dizisinin yönetmeni Cem Karcı, dizilerinin başrol karakterleri Doktor Hanım ve Zeynep’in bir araya geldiği sahneyi birlikte çekti.

“Doğduğun Ev Kaderindir” yeni sezonun ilk bölümüyle 30 Eylül Çarşamba akşamı TV8’de…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu