Yerli Dizi

Kırmızı Oda setinde Melisa Sözen’e uğurlama…Diziye veda etti

TV8’de yayınlanan ve aldığı yüksek reytinglrle dikkat Çeken Kırmızı Oda dizisinde önemli bir veda yaşandı. Canlandırdığı Alya karakteri ile herkesin takdirini kazanan Melisa Sözen senaryo gereği diziye veda etti.

Ünlü oyuncu Melisa Sözen’e Kırmızı Oda’nın setinde ayrılık partisi düzenlendi.Set çalışanları ve oyuncular Melisa Sözen’e veda ettiler. Sözen’in Kırmızı Oda’ya veda anları kameralara da yansıdı.

Dizinin başrol oyuncusu Binnur Kaya’da vedada hazır buluındu. Set çalışanları ve oyuncular alkışlarla Melisa Sözen’î setten uğurladılar.

Kırmızı Oda dizisinde Alya ismindeki ilginç karakteri başarıyla canlandıran Melisa Sözen oyunculuk performansıyla oldukça göz doldurdu.

Sözen’in oynadığı Alya karakteri geçmişte travmaların etkisinde kalan sorunlu bir kız olarak dizinin dikkat çeken figürlerinden birisiydi.

Melisa Sözen, vedasıyla ilgili Instagram hesabından açıklama yaptı. İşte, Sözen’in o açıklaması:

 

“Alya hayatımın bir dönemini aldı, şifalandırdı, sarıp sarmaladı. Alya’yla çıktığım bu yolculuğun ömrümün en kıymetli dönemlerinden biri olduğunu biliyorum. Geriye bir tatlı huzur kaldı.

Kamera önünde ve arkasında muhteşem bir ekiple çalıştım. Her anlarını yaptıkları işe veren, işini çok severek yapan bu güzel ekipteki her bir kişiye çok teşekkür ederim. Özverinizi ve desteğinizi hiç esirgemediniz.
Canım Cem ve dünyanın en muhteşem partneri canım Binnur ikinize de ayrı ayrı çok teşekkür ederim ne çok şey öğrendim ne çok mutlu oldum sizinle…

Sevgili Gülseren Hanım size de ayrıca teşekkür ederim kırıklarını sarıp iyileştirdiğiniz her bir ruh için.
Banu’cuğum her hafta büyük bir sevgiyle yazdığın her bir sahne için çok teşekkür ederim, ellerine sağlık.
Ve sevgili seyircimize de 13 hafta boyunca bu yolculuğa ortak oldukları, destekleri ve güzel mesajları için çok teşekkür ediyorum.

Son olarak da bu sene her bir kanalda her bir dizide devleşen ve seyirciyi büyüleyen kadın meslektaşlarıma çok teşekkür ederim, her biriniz ilham oldunuz. Ne güzel oldu hangi kanalı açsak bir kadın hikayesine denk gelmek! ”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Melisa Sözen (@melisa.sozen)’in paylaştığı bir gönderi

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu