Yerli Dizi

Kırmızı Oda’nın reytingleri üç dizinin final yapmasına neden oldu…İşte o diziler

TV8 ekranlarında yayınlanan ve aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken Kırmızı Oda dizisi, 3 dizinin final yapmasına sebep oluyor. Dizinin tüm kategorilerde zirvede yer alması rakiplerini zorda bıraktı. Hercai, Babil ve Bay Yanlış dizileri final kararı aldı.

Korona virüs nedeniyle setlere verilen ardından ekranlara gelen Kırmızı Oda dizisi fırtınalar estirmeye devam ediyor. TV100 sitesinin haberine göre Kırmızı Oda’ya rakip olan diziler peş peşe final yapma kararı aldı. Hercai, Bay Yanlış ve Babil dizileri Kırmızı Oda karşısında reyting olarak çok geriye düşünce final kararı kaçınılmaz oldu.

Kırmızı Oda’nın reytingi rakiplerini katladı

Ekranlarda Kırmızı Oda fırtınası yaşanıyor. Masumlar Apartmanı dizisiyle aynı kişi olan yazarı TV8 ekranlarında Kırmızı Oda kitabını da diziye uyarladı. Kırmızı Oda dün akşam çok yüksek reyting aldı. Hem TV8 hem hayranları tarafından yüz güldüren reytingler alan Kırmızı Oda 3 dizinin birden sonu oldu. Kırmızı Oda TOTAL’de, AB grubunda ve ABC1’de birinci sırada yer alarak günü tamamladı.

3 diziye birden final yaptırıyor

Kırmızı Oda bu reytinglerde günü rekorla kapatırken Arka Sokaklar ve Ramo aldıkları reytingle devam etme hedefini tutturdu. Ancak Babil, Bay Yanlış ve Hercai dizisi final kararı aldı.

Hercai çakıldı

Geçen sezonun rekortmen dizisi Hercai bitiyor! Hercai reytinglerde totalde, AB’de ve ABC1’de çok düşük reytingle günü tamamladı. Geçen bölüme göre düşüşte olan dizi için final kararı çıktı. Hercai yakında final yaparak bitiyor.

Babil de tükendi

Babil final yapıyor! Babil dizisi resmen bitti. Babil totalde, AB’de ve ABC1’de dip reytingle günü tamamladı. Dizinin sonuçları yetersiz kalarak final kararı aldı.

Bay Yanlış bitti

Bay Yanlış en güzel bölümünde bile bekleneni karşılayamadı. Bay Yanlış totalde, AB’de ve ABC1’de çok düşük reytingle günü tamamladı. Dizi bu hafta bu oranlara göre erken final yapma kararı aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu