Yerli Dizi

Kış Güneşi dizisine bir oyuncu daha katıldı

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştıkları, yönetmenliğini Deniz Koloş ve Serhan Şahin’in üstlendiği ‘Kış Güneşi’’ne yeni bir oyuncu dahil oldu.

10 Mayıs Salı günü saat 22.30’da 12. bölümüyle Show TV’de ekrana gelecek. Kış Güneşi’ne bu hafta ünlü oyuncu Çağdaş Onur Öztürk de ‘Bora’ karakteriyle dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Destekten TR

Tut Sözünü’ adlı sinema filminin yanı sıra, ‘Kuzey Güney’, ‘Sakarya Fırat’, ‘Böyle Bitmesin’, ‘Aşktan Kaçılmaz’ ve son olarak yer aldığı ‘Yaz’ın Öyküsü’ gibi dizilerdeki oyunculuğu ile izleyicinin beğenisini kazanan Çağdaş Onur Öztürk, ‘Kış Güneşi’ne; Türkiye’nin en ünlü moda tasarımcısı ‘Bora Bilgin’ karakteri ile katılıyor.

Destekten TR

cagdas-onur-ozturk-kis-gunesi

Destekten TR

NESRİN CAVADZADE DE DİZİYE TRANSFER OLMUŞTU

Salı akşamları ilgiyle izlenen “Kış Güneşi”nin oyuncu kadrosuna ödüllü oyuncu Nesrin Cavadzade de katıldı. Cavadzade, 29 Mart Salı akşamı yayınlanan 6. bölümünde ‘Efruz’ karakteri ile diziye transfer olmuştu. Başarılı oyuncu,‘Son Mektup’, ‘Annemin Şarkısı, ‘Kuzu’, Yangın Var’, ‘Güzel Günler Göreceğiz’ gibi sinema filmlerinde oynamıştı. Cavadzade ayrıca;  ‘Görüş Günü Kadınları, ‘Ağır Roman Yeni Dünya’, ‘Al Yazmalım’, ‘Samanyolu’ ve ‘Küçük Ağa’ gibi dizilerdeki oyunculuğu ile de izleyicinin beğenisini kazanmıştı. Nesrin Cavadzade, Antalya Altın Portakal Festivali ‘En İyi Kadın Oyuncu’ da dahil olmak üzere çok sayıda ödüle sahip.

KIŞ GÜNEŞİ’NİN 12. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Kaçmaya çalışan Yakup ve Mazhar kaza geçirir. Mazhar’ın cansız bedeni bulunurken, Yakup’a ulaşılamaz. Leyla ise Efe’nin hareketlerinden şüphelenmeye başlamıştır. Yoksa Mete diye sevdiği oğlu, gerçekte Efe midir? Leyla kısa süre sonra şüphelerinde haklı olduğunu anlar.

Yakup’un kızı olduğu ortaya çıkan Seda ise hem Nisan’dan hem de Sumru’dan geçmişin öcünü almaya kararlıdır. Mete’nin aslında Efe olduğunu ve Mete’nin öldüğünü öğrenmek Seda’nın intikam duygusunu daha da kamçılar.

NİSAN’IN DURUMU ZORLAŞIYOR

Efe artık yorulmuştur. Tek istediği başladığı yere yani Fatma’nın evine ve balıkçılık günlerine geri dönmektir. Nisan ise babasının katil olduğu gerçeği altında ezilirken bir yandan da Seda’nın karşısına çıkardığı Bora ile mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Kış Güneşi’nin 12. bölüm fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=y3BwXRIdfd0

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR