Yazarlarımız

Kişisel gelişimde “vizyon ateşleme” neden önemli?

Vizyon Nedir?

Vizyon, genel anlamda şu an mevcut hayatımızı sahip olduklarımızın dışına taşıyabilmemiz için beynimizde canlandırdığımız resim gibidir. Spritüal alanda bu canlandırma çok ama çok! önemlidir.  Enerji yasalarından -çekim yasasını harekete geçiren en güçlü aracımız vizyondur.

Vizyon’un Faydaları

-mış gibi enerjisine sahip olduğu için bizi istediğimiz şeylere ‘sahip olan’ kişi enerjisine yükseltir.

Odağımız her zaman istediğimiz şeylerde olur. Böylece odağımız üzerinden gerçeklikler hayatımızda somutlaşmaya başlar. Yani mucize dediğimiz olayları deneyimlemeye başlarız.

Hayatımızın her detayını yaratabildiğimiz için kendi gücümüzü ve hayatımızın sorumluluğunu elimize almamızı sağlar. ( Kurban-mağdur rolünden çıkarız. )

Vizyonun etkileri, faydaları saymakla bitmez tabii ki ama bu üç madde çekim yasasını ateşleyen maddeler olduğu için bunlar üzerinden size (benim de hayatımda kullandığım ) hayatınızı yaratabileceğiniz bir uygulama vereceğim.

VİZYON ATEŞLEME UYGULAMASI

Bu uygulamayı yıllardır kullanıyorum ama bir türlü isim verememiştim. Kaş’ta tatil yaparken birden aklıma geldi ve cuk oturdu bu isim diye düşündüm. Umarım sizde beğenirsiniz ve keyifle uygularsınız.

Unutmadan: Vizyon ateşlemesi ve ritüellerde dâhil olmak üzere hangi çalışmayı yaparsanız yapın –inanmak çok önemlidir. Özellikle vizyon ateşleme çalışmasını yaptıktan sonra en ufak bir şüphe enerjisine düşerseniz maalesef ki düştüğünüz şüphe enerjisi üzerinden gerçeklikler yaşamaya başlarsınız yahut devam edersiniz. Bu uygulamanın hayatınızda köklü değişimler yaratmasını istiyorsanız her şey sizin elinizde! Kendi üzerinizde, düşüncelerinizde istikrarlı bir şekilde –inançla çalışmaya hazırsanız buyurun başlayalım;

Yeni vizyonunuz yani olmasını istediğiniz şey bereket diyelim. ( Bunu her konuda yapabilirsiniz ben burada sadece bereket üzerinden bir örnek vereceğim. ) Bereketi hayatımda istiyorum diyerek genele yaydığınız zaman enerjisel olarak süreki bir erteleme enerjisi içerisinde bulunursunuz ve evren de sizi yaydığınız enerji üzerinden onaylar ve siz her daim ‘isteyen ama bekleyen’ kişi olursunuz. Bunun yerine yapmamız gereken net olarak ‘ne istediğimizi’ belirtmek.

Örneğin ; Bugün 20 eylül ve ay sonu geliyor. Ay sonuna kadar ödemeniz gereken 3bin tl’lik borcunuz var ve bunu ödemek istiyorsunuz. Yapmamız gereken bir kağıda net olarak bunu dile getirmek. ‘’ 30 eylüle kadar 3bin tl para istiyorum ve hayatıma kabul ediyorum. Şimdi bunu istiyorum ve kabul ediyorum. ‘’ Görüldüğü gibi genel bir bereketten değil sadece ihtiyacımız olan maddi durumdan bahsediyoruz. İsteğimizi yazdıktan sonra bu kağıdı cüzdanınızın içine koyun ve günde min. 7 kere (sesli olarak )okuyun.

Bu işlemi yaptıktan sonra yaydığınız enerji –borcunu ödeyen insan enerjisi olmalı. Yazıyı yazdıktan sonra, ya olmazsa? İşim gücüm belli bana bu para gelemez? Vb. şüphe enerjisine girdiğiniz an söylediğim gibi o enerji üzerinden gerçeklikler yaşamaya devam edeceksiniz ve sonuç tabii ki borcunu ÖDEYEMEYEN kişi olacak. Nasıl geleceği, nasıl çözüleceği bizi ilgilendirmiyor. Bize düşen tek görev enerjiyi tek bir noktaya vizyonlayıp ateşlemek. Geri kalan her şey evrenin (yahut ne diyorsanız) onun görevi.

Yazıyı okuyanlar bu yazının altına yorumlarını, instagram sayfamda yazının görseli altına da istediği bir ifadeden (ya da kalp) bıraksın lütfen. Sizi çooookkk seviyorum unutmayın!

Not: İzinsiz alıntı ya da paylaşım yapılamaz.

CAN PERİMCEK/MEDYABEY

İnstagram: @canperimcek

Twitter: @canperimcek

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu