Televizyon

Kısmetse Olur’un 25. haftasında o isim geldiği gibi gitti (27.03.2016)

Kısmetse Olur isimli evlilik yarışma programında o yarışmacı geldiği gibi gitti. Bir haftada Kısmetse Olur evine veda etmek zorunda kalan isim Özge oldu. Haftanın birincisi ve 10 bin liralık ödülün sahibi ise erkekler evinden Emre oldu. Gelinler evine ise yepyeni bir isim geldi. Cıvıl cıvıl ve kendinden emin tavırlarıyla gelin adaylarını çileden çıkaran yeni gelin adayı Seray ser verip sır vermedi.

Kısmetse Olur 28 Mart 25. hafta elemesinde düğün ve evlilik hayallerine veda eden isim Özge oldu. Özge kendini erkeklere doğru ifade edemediğini ve sıcak kanlı, samimi davranmasının kurbanı olduğun belirtti. Özge’yi gözyaşları içerisinde uğurlayan gelin adayları yeni gelen gelin adayından ise hiç hoşlanmamışa benzemiyor.

Seray ser verdi sır vermedi

Önce erkeklere merhaba diyen yeni gelin adayı esmer bomsa Seray, ne damat ne de gelin adaylarına kim için geldiğini söylemedi.

Az kalsın Ali gidiyordu

Özge ile birlikte eleme turlarında topun ağzında olan isim Mehtap ile yepyeni bir aşka yelken açan Ali olmuştu. Son ana kadar Ali’nin gideceğinden korkan Mehtap ise gözyaşlarına boğuldu.

Tankut Cansu’yu ağlattı

Tankut dışarıda kalan sevgilisi Danieallayı unutamıyor. Cansu ise gün geçtikçe Tankut’a daha büyük yakınlık duymaya başlıyor. Tankut’un eleme gecesinde gitmek isteyenin kendisi olmasını çünkü Danny’in dışarda olduğunu söylemesi ise, genç kadını gözyaşlarına boğdu.

Kısmetse Olur 136. bölümde Ayça ile Batuhan ayrılıyor mu?

Kısmetse Olur yeni fragmanında evlilik yoluna çıkmak için aynı evde bir araya gelen gelinler ve damatlar arasında Eros’un oku bir o yana bir bu yana savrulmaya devam ediyor. Ayça ile Batuhan çok zor başardıkları ilişkilerini çok çabuk harcamaya başladılar. Geçen hafta gergin anlar yaşayan ancak özel yemekte tekrar sarmaş dolaş olan ikili yarınki yayınlanacak bölümde yine nefret söylemleri içinde yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu