Televizyon

Kısmetse Olur evinde Ceyda’nın oynadığı klip Adnan’ı zor durumda bıraktı

Kanal D’de ekrana gelen Kısmetse Olur’da  yarışmacı Ceyda’nın eski nişanlısıyla klip çektiği ortaya çıktı. Yarışmacı Adnan, Ceyda’nın eski nişanlısıyla klip çekmesine  ne dedi?

Kısmetse Olur yarışmacısı Ceyda’nın eski nişanlısıyla klip çektiği ortaya çıktı. Ceyda’nın çektiği klip nedeniyle Adnan’ı vereceği tepki merak konusu.

Bugün Kısmetse Olur evinin gündemi mankenlik yapan Ceyda’nın eski nişanlı ile klip çekmesiydi. Bugün evin misafirleri Adnan’ın babası ve abisi oldu. Adnan’ın abisinin gelinler evini ziyaret ettiği anlarda Mehtap ilginç açıklamalar yaptı.

İşte Ceyda’nın gelinler evinde tartışma yaratan o klibi:

https://www.youtube.com/watch?v=HEa8mO3xVdc#action=share
Mehtap, Ceyda’nın eski nişanlısıyla klip çektiğini açıkladı. Bunu şaşırtıcı açıklamayı Adnan’ın abisine  söyledi. “Bu sizce doğru mu? Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz” diye soran Mehtap’a karşın  Adnan’ın abisi sessizliğini korudu. “Geçmiş unutulur” demekle yetindi.

ADNAN KLİBE YORUM YAPMADI
Ceyda ise eski nişanlısıyla iş ilişkileri olduğunu, klipte yan yana bile gelmediklerini söyledi. Bundan böyle eski nişanlısıyla bütün ilişkisini bitireceğini söyleyen Ceyda, Adnan’dan da özür diledi. Ancak Adnan’ın olay karşısında sessizliğini koruması, yorumda bulunmaması dikkat çekti. Kısmetse Olur evinde yaşanan bu gelişmede Mehtap’ın Adnan’ın ailesi karşısında Ceyda’yı zor duruma düşürmeye çalışması tepkiyle karşılandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu