Televizyon

Kısmetse Olur evinde kara Çarşamba

Kısmetse Olur evinde aşk hezeyanları, çığlıklar, sevgi pıtırcıkları havada uçuşuyor. Kısmetse Olur evinde 9 Mart 2016 Çarşamba günü neler yaşanacak? İşte, Kısmetse Olur haberimizin detayları…

Kısmetse Olur evinde kavganın, gözyaşının eksik olmadığı bir gün daha izleyicileri bekliyor. Adnan ve Ceyda’nın son durumu, Hazal ile Emre’nin yakınlaşması, Nur’un mutsuzluğu bugün ekranlara geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=YFPZnadr5vc

Kısmetse Olur Evinde dün neler yaşandı? (8 Mart) 

Kısmetse Olur 112. bölümün 8 Mart’a denk gelmesi ile kadınlar gününü kutlamak için Adnan ve Emre temizlik yaptılar. Bakalım Adnan ve Emre temizliği nasıl eğlence haline dönüştürdüler.

https://www.youtube.com/watch?v=QybHL8_4Wv0

Lütfen Kızımı Eleyin!

‘Kısmetse Olur’ evine misafir olan Nur’un annesi Leyla Erkoç, yarışmacılardan şaşırtıcı bir istekte bulundu.

Nur’un ayrıldığı sevgilisi Semih ile konuşan anne Erkoç, ‘ret’ cevabını alınca damat adaylarından şaşırtıcı bir istekte bulundu.

Leyla Erkoç ‘Kızımın canı acıyacak, lütfen bu hafta onu eleyinm’ dedi.

Kısmetse Olur Kavga

https://www.youtube.com/watch?v=hUhH3GpGhMo

Betülay ve Adnan kırmızı odada buluştular. İkisi de birbiri hakkında ki görüşlerini belirttiler.

Yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekrana gelen “Kısmetse Olur”, haftanın finali ile pazar akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. 8 erkek ve 8 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçiriyor. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenirken, yerlerine yeni adaylar geliyor.

Pazartesi günü kim elenmişti, kim gelmişti?

Pazartesi günü yapılan oylama sonucunda eve veda eden isim gelin adayları arasından Daniela olurken elenmesinin ardından eve giren yeni gelin adayı ise Betülay Coşkun idi. Gergin anların yaşandığı bölümde en dikkat çeken ayrıntı ise Eser’in Cansel’in yüzüne yüzük fırlatması oldu. Sevgilisinin tutumu karşısında şoke olan Cansel, sadece ‘CanEs bitti’ diyebildi. Bunun üzerine yüzüne yüzük fırlatılan diğer bir isim ise Murat oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu