Televizyon

Kısmetse Olur evinde Mehtap – Murat ayrılığında çığlıklar yükseldi

Murat ve Mehtap arasındaki ilişki sona erdi. Murat “Aşk acısından zevk alıyor. ” diyerek suçladığı Mehtap hakkındaki son düşüncelerini açıkladı. Mehtap ve Tankut arasında neden gerilim çıktı? Melis bu ilişkide kimi suçladı. Murat – Mehtap ilişkisinde ayrılığın ardından çığlıklar yükseldi.

Kısmetse Olur evinde büyük kavga çıktı. Murat ve Mehtap ayrılığının perde arkası konuşulurken Tankut’un araya girmesine Mehtap isyan etti.  Murat’a “Terk edilmiş adamı mı oynuyorsun ?”diye çıkışan Mehtap’a destek Melis’ten geldi. Murat ve Mehtap’ın son konuşmasında yüzükler atıldı. “Aramızdaki ilişki içinde bitti mi?” diye soran Murat’a çok sert karşılık veren Mehtap, “Al bu yüzüğü değer verdiğine ver bu yüzüğü, ben takmaya layık değilim ya!” diye sinirlendi. Mehtap’ın ısrarla uzattığı yüzüğü almayan Murat, “Benim gönlümde sana karşı hiçbir şey kalmadığında bana bunu geri ver ve al bu hediyeni kötü ayrılmayalım sözünü o zaman söyle” deyince Mehtap “Benim içinde sana hiçbirşey kalmadı al hediyeni dedi.”
Durum karşısında şok olan Murat, yüzüğü alarak kızların evinden çıktı. Konu canlı yayında tartışıldı.
Murat Melis’e “Bu ilişkide senin rolün nedir?” diye sorunca Melis ilişki sizin yüzünden bitti diyerek kaçamak cevap verdi.

Mehtap Tankut’a senin benimle derdin ne diye sordu.
Tankut kolyenin yere atılması konusuna sinirlendiğini belirtti. “Sen her şeyin sorumlusu Murat gibi davranıyorsun bu durum bizim de zorumuza gidiyor” diyen Tankut, “Sen hislerin bitmişse buna sebep olarak Murat’ı göstermeden de ayrılabilirsin. Ama sen suçu Murat’a yıkmak istiyorsun.” diyerek suçlunun Mehtap olduğunu dile getirdi.

Acı çekmesiyle alay edildiğini söyleyen Mehtap, Murat’a “Keşke sen de de herkesleşmeseydin.” dedi.
Mehtap aramızda kavgalı ayrılık yok dedi. Sunucu seda Hanım aranızda kavga yok üzüntü var deyince Mehtap “AAA tabi ben üzüntüden çok zevk alıyorum.” diye çıkıştı.
Emre Mehtap’ı dış görünüme verdiği önem nedeniyle Murat’ı terk ettiğini ve Murat abi ilişkiyi sürdürmeye çalışırken, sen ufak tefek şeyleri konu edip ilişkiyi bitirmeye çalışıyorsun, bu saçmalık, bizim bu zorumuza gidiyor dedi.  “Sevgi kolay kolay bitmez.” diyen Emre’ye Mehtap, çığlık çığlığa “Beni çıldırtmayın” diye bağırdı.
Mehtap, Emre’ye “Murat Abin zorla beni ayrılmaya ikna etmeye çalışıyor.” deyince Sunucu Seda Hanım araya girdi ve Murat’a hak verdi. Murat olay sonrasında olgunlukla, “Bunda da bir hayır vardır.” Diye hislerini Tankut’a içini döktü. Allahtan Mehtap açık davranıyor ki; daha başlamadan yolu görebildim dedi. Özellikle ikinci evlilik olduğunu vurgulayan Murat başarısız bir ikinci evlilik için “Sabır taşı olsan çatlar, yutkunamıyorum yani. Ama bugünün yarını var. Her sabrın bir sonu ve karşılığı selameti var.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu