Medyabey TV

Kısmetse Olur’da Batuhan ve Onur’un gül kavgası

Kısmetse Olur evinde Batuhan ve Onur arasında yaşanan gerginlik had safhaya çıktı. Ayça’dan ayrılan Batuhan, hediye edilmek için alınan güller yüzünden  evin yeni damat adayı Onur Tezel’e saldırdı. Onur Tezel’in Ayça’yı tanımak istemesi ve gelin adayına kırmızı gül hediye etmesinden başlayan olaylar kavgaya neden oldu.

Ayça’yı kırmızı odaya davet eden ve kendisi ile ilgilendiğini açıklayan Onur Tezel Batuhan’ı da çileden çıkarttı. Batuhan Cimilli’nin Onur’un üzerine yürümesi neticesinde patlak veren kavga yakın zamanda yumruk yumruğa boyutuna geldi. Evin diğer adayları ve yapım ekibinin olaya hemen müdahale etmesinin ardından ayrılan iki damat adayının uyarı almasına da kesin gözle bakılıyor.

Ayça’nın bugün evlilik teklifi alması, diğer damat adaylarının kendisi için kavga etmesi de olayların boyutunu değiştirecek cinsten. Ayça’nın kararına saygı duyacağını açıklayan Batuhan Cimilli’nin bu tavrı evin diğer adayları tarafından da kötü olarak algılanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu