Televizyon

Kısmetse Olur’da bu haftanın finalinde kim elenecek?

Kısmetse Olur gözler haftanın finaline çevrildi. 14 Şubat Pazar akşamı Kanal D’de canlı yayın olarak ekrana gelecek olan eleme gecesinde hangi  yarışmacı veda edecek?

Ayrıca Kısmetse Olur’da diğer merak edilen konu ise eve yeni gelen adayın kim olacağı…Tüm bu başlıklar Kısmetse Olur’un Pazar akşamı yayınlanacak olan final bölümünde cevabını bulacak.
Yarışmaya veda edecek isim halk oylaması ve yayın sırasında ev halkının yapacağı oylama sonucunda belli olacak. Hatırlanacağı gibi  evden en çok gitmesi istenen ve en çok ismi yazılan kişi ödüle ve Kısmetse Olur’a veda edecek.

Ayça ve Emre arasındaki tüm hafta yaşanan gerginlik tüm hızıyla devam ediyor. Melis ise Semih’in Nur ile olan ilişkisini eleştirmişti. Melis: “Semih gibi bir erkek Nur gibi bir kadınla olmayacak. Bu ilişki de bir gün bitecek!” dedi. Evde hemen hemen herkesle sorun yaşayan Melis, sonunda Semih’ in ilişkisini de yakın takibe aldı. Melis’ in bu bu tavrından dolayı evde gerginliğin büyüyeceği tahmin ediliyor.

İşte Ayça ve Emre arasındaki  kavga anı:

Ayça ise “ Bir daha bu konu açılırsa seninle ciddi manada aram açılacak!” diyerek uyarıda bulundu.

DANIELA ORTALIĞI KARIŞTIRACAK

Cansel’le bir süredir küs olan Daniela “Eser’in duyguları ile oynama. Ona yazık etme!” diyerek Cansel’e yüklendi. Daniela’nın bu sözleri karşısında sessiz kalmayan Cansel ile  Daniela  tartışması final gecesinde de hız kesecek gibi görünmüyor.

AYÇA ELEME KONUSUNDA NE MESAJI VERDİ?

Ayça, oylama sırasında ismini yazdığı kişiye“Sanma ki herkes kalıcı, bir gün sen de gideceksin.” şeklinde göz dağı verdi. Ayça, kimin gitmesini istiyor? Mehtap’ın aşkı Murat ise: “Senin bizim ilişkimize zarar vereceğini düşünüyorum. Aynı zamanda Mehtap’ a da zarar vereceksin.” diyerek birinin ismini yazıyor.

Murat’ın ilişkisine açık tehdit olarak gördüğü bu ismin kim olduğu merak konusu. Semih ise, “Geldiğimden beri beni yazıyorsun. Next mext yapıyorsun ya, al sana next.” diyerek karşı atak yapıyor. Kısmetse Olur’un bu haftaki finali çok ses getirecek gibi görünüyor. Herkes eteğindeki taşları dökecek. Gizli saklı hiç bir şey kalmayacak. Eve veda eden isim kim olacak. Biten İlişkiler olacak mı? Yoksa sevenler ayrılacak mı? Bunların cevaplarını Kısmetse Olur’un Pazar günkü final gecesi yayınında öğreneceğiz.

KISMETSE OLUR’DA HAFTANIN SÜRPRİZİ: MELİS VE ERDEM BARIŞTI

Kısmetse Olur’da bu haftanın bombası Melis ve Erdem’in barışması oldu. Melis ve Erdem’in barışma anı ekrana böyle yansıdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu