Televizyon

Kısmetse Olur’da elenen isim kızlar evinden kim oldu?

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur’un 25 Eylül 2016 elemesinde evden kim elendi? Ayrıca eve yeni gelen aday kimdir belli oldu. Kismetse Olur eleme gecesinde Adnan ve Hazal halk oylamasında birinci oldu. Peki Kısmetse Olur’un son eleme haftasında kim elendi? İşte, haberin detayları…

Kısmetse Olur’da “bu hafta kim elendi?” sorusunun cevabı sürpriz bir ismi oldu. Kısmetse Olur eleme gecesinde haftanın birincileri Adnan Kızıltaş ile Hazal Babalık olarak açıklandı.

Kısmetse Olur’da gelin adaylarından en çok oyu alan isim Deniz oldu. Damatlar evinden ise ismi çıkan kişi Semih Kurtulmuş oldu. Bu hafta Hazal’a ilanı aşkta bulunan Semih Kurtulmuş adı çıkınca şoke oldu.

KISMETSE OLUR’DA ELENEN İSİM

Kısmetse Olur’da haftanın birincileri Adnan ve Hazal’dı. Çeki alan Adnan, eleme adayı olan ismi ipten aldı. 10 bin liralık çeki alan Adnan Kızıltaş olunca Semih Kurtulmuş elenmekten kurtuldu.

Kısmetse Olur evinden elenen isim Deniz Bozkurt oldu. Şahin ile bir ilişkiye başlayan Deniz Bozkurt ‘Buradan gitmek beni çok üzdü’ diye konuştu.

KISMETSE OLUR’A YENİ GELEN ESRA KİMDİR?

Kısmetse Olur evinden elenen isim gelinler evinden olunca yeni gelen aday da yeni bir gelin adayı oldu. Esra isimli gelin adayı bir damat adayına talipli olarak geldiğini ‘O olmazsa başka isim olmayacağını’ kaydetti. Gelin adayının talip olduğu isim evin zengin damadı Gökhan’dı.

Esra, ‘Onun için geldim buraya ondan etkilendim’ dedi. Gözlerine bakınca titrediğini söyleyen Esra, “Kalede biri olunca gol atılmaz diye bir durum yok’ diyerek Gökhan’ın ilişkisini de umursamadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu