Televizyon

Kısmetse Olur’da Nur’un “Semih” krizi-izle

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur evinde Semih ve Nur arasındaki gerilim ayrılıkla sonuçlandı. Semih, Nur’dan ayrılmak istediğini itiraf edince Nur adeta sinir krizi geçirdi.

Beklenmedik bir durumla karşılaşan Nur, Semih’in anlattıkları karşısında şok yaşadı. Semih’in ayrılık itirafından sonra Nur, Semih’i insanların gazına gelmekle suçladı. Diğer gelin adaylarının meraklı bakışları arasında konuşmasını sürdüren çiftten kötü sinyalleri diğer kızlar da aldı.

Semih, Nur’un parmağına taktığı yüzüğü annesinin yanında masaya vurmasını affetmedi. “Ben yarını düşünüyorum ve gerçekten seninle olamayacağımı düşünüyorum. Yeter yani. Bu arkadaşların olduğu sürece ve seni doldurdukları sürece biz bu evin içinde mutlu olamayacağız.” dedi.

Ardından söz alan Nur, bazı konulardaki hatasını anlayıp özür dilediğini söyledi. Sesi yükselen Nur’u, Semih “bağırmadan konuş” diye uyardı.

Sesini yükselterek konuşan Nur’a Semih ” şuan ikinci kişiliğine büründüğünün farkında mısın diye karşılık verdi.

SEMİH VE NUR ADIM ADIM KOPUYOR

Semih ve Nur adım adım ayrılığa giden konuşmayı yaparken evde biraz uzaktan onları izleyen kızlar ise yaşananlara ilginç tepkiler verdi. Birbirlerine sus işareti yapan gelin adayları meraklı gözlerle konuşulanları dinlediler. Bazı kızların duydukları karşısında güldükleri görüldü.

Semih masadan kalkmadan hemen önce Nur’a “o yüzüğü hak etmiyorsun” dedi ve kızların evini terk etti. Semih’in evi terketmesiyle Nur adeta gözyaşlarına boğuldu. Sonrasında ise çıldıran Nur sinir krizi geçirdi.

İşte Semih’in veda konuşması ve Nur’un sinir nöbetleri:

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu